Atskats uz Dziedošo ģimeņu atgriešanās koncertu

 26. oktobris 2009 16:00 Viedoklis

Sapņu fabrikas aizskatuves telpā šajā svētdienā valda neparasta rosība, mīļums un ģimenes sajūta. Jau atkal visi kopā, viens otru samīļo, atbalsta, joko un tik ļoti priecājas par atkalredzēšanos. Sajūta mazliet kā Ziemassvētkos, kad visa lielā ģimene atkal ir kopā, atgriezusies mājās.
Katrs atkal iekārtojies savā  ierastajā stūrītī (katrai ģimenei kopš pirmā  šova ir savs stūrītis, kuri paliek, pat ja dalībnieks izbalsots, viņa vietu neieņem citi), Beitiku un Vītolu ģimenes šķiet kļuvušas par vienu ģimeni, pirms priekšnesuma samīļojas un viens otram veiksmes vēl šīvakara sacensību dalībnieki Dukuru tētis un Beitiku meitenes. Pēc priekšnesuma katra no ģimenēm aizskatuves telpā tiek sagaidīta ar vētrainām ovācijām. Prieks un pa kādai skumju asarai, jo visiem kopā ir tik labi.

Tomēr, vispārējo omulību nedaudz traucē satraukums, visvairāk tām sešām ģimenēm, kas šovakar cīnās par atgriešanos šovā. Viņi visi šovakar dzied uz visiem 100, ieliekot dziesmā ļoti daudz no sevis. Žūrija priecājas, ka šovakar nav jāvērtē un jāliek atzīmes. Kā teic kāda no aizrautīgiem šova skatītājiem: „Būtu man teikšana, viņiem vispār vajadzētu aizliegt kādu izbalsot. Viņi taču visi ir tik fantastiski!”

Tomēr, arī šai spēlei ir savi notikumi un tie ir skarbi, atgriezties var tikai viens un ar fantastisko un muzikāli, vizuāli un emocionāli ļoti spēcīgo priekšnesumu, atgriešanās iespēju izcīna Dukuru ģimene.

Pēc šova beigām, vēl ilgi uz skatuves vēl ilgi nenorimst prieks, apskāvieni, labie vārdi un danči uz skatuves. Liekas, svētki tikko tikai pa īstam sākušies. Pacietība vainagojas panākumiem un uz īsu sarunu notveram mūsu šīsdienas varoņus Dukuru ģimeni.

Uz triviālo jautājumu par sajūtām, nu jau otro reizi nokāpjot no skatuves ar ziediem rokās, Edijs Dukurs atzīst: „Pirmais, ko daru – iztēlojos – ko mēs darīsim nākamnedēļ!? Tagad jādomā kā noturēsim, nodrošināsim to, ko cilvēki no mums gaida. Un cilvēki gaida kaut ko tiešām ļoti ļoti labu. Šodien es uzskatu, ka mums izdevās pārspēt pašiem sevi, sajūtas ir fantastiskas. Bet, ko tālāk?”

Visi trīs atzīst, ka izjūtas pēdējā laikā viņiem ir visai krāsainas. Vienā nedēļā divi tik lieli pārdzīvojumi, tas ir daudz. Par spēles noteikumiem Dukuri teic: „Protams, priecājamies, vienlaikus ļoti gribētos, lai visi varētu palikt.” Arī Dukuru māmiņa Lolita, ar smagu noguruma pilnu nopūtu smaida: „Nu, protams, es priecājos!”

Savukārt atbildot uz jautājumu vai paspējuši vispār sajust to, ka vairs nav šovā, sajūtas atšķiras:

Edijs: „Jā, protams! Es pilnībā sajutos ārpus šova. Bija tāda sajūta, ka nākam uz koncertu, nevis piedalīties.”
Paula: „Vēl nebija, visu laiku domāju, ka tā sajūta man būs pirmdien” (pēc šī koncerta).
Šīvakara uzvarētāji, domājot par turpmākajiem priekšnesumiem, teic, ka visgrūtākais ir līdz galam sajust un saprast šo tik ļoti dažādo skatītāju kopumu. „Viens ir, kad redzi cilvēkus dzīvajā zālē un jūti, ko viņi gaida, ko vēlas no tevis, cits ir, kad viņi ir viņpus TV ekrāniem un tik ļoti daudz un tik dažādi. Tomēr, skaidrs ir viens, tie 30 000, tas ir nopietni. Mums tas ir ļoti liels prieks un pagodinājums un ļoti liela atbildība vienlaikus”, teic Edijs Dukurs.

Apskati arī:
Dziedošo ģimeņu atgriešanās koncerta fotogalerija

Dziedošo ģimeņu šovā atgriežas Dukuri
0 Pievienot komentāru

Reklāma

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141