Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 2.875/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Ieteiktie ārsti / Ģimenes ārsts

IESAKI SAVU ĀRSTU


 • Specialitāte:
 • Vieta:
 • Kārtot:

Vērtējums

Lūcija Kristapsone

Autors: Uldis Kruminš

Es 2 bērnu māmiņa,un esam jau 3.gadus pie sava ārsta,un esu ļoti amierināta ar bērnu dakteri.Viņa par bērniem rūpējās,ka par savējiem.Dakterei var zvanīt arī ārpus darba laika,un viņa pasniegs konsultācijas.Man ir bijis arī gadījums tāds,ka viņa nav cēlusi klausuli,un pēc laika pārzvanījusi.Bērni pat pie viņas iet ar prieku. Tādu ārstu apkārt nemētājās.Viss labākais ārst,ko es pzazīstu.Un domāju arī tie cilvēki,ka sir pie viņas pierakstīt ir apmierināti.

 • 16.08.2009 21:05
  dzēsts lietotājs teica:

  Loti laba daktere

 • 03.10.2009 14:35
  dzēsts lietotājs teica:

  Pāris gadus šī ārste bija arī mūsu. Pilnīgi piekrītu ļoti jauka daktere!!!

 • 02.06.2012 21:48
  dzēsts lietotājs teica:

  Man gan ir daudz bēdīgāka pieredze. Daktere ļoti jauka, bet ..
  vairākkārt ir nozīmējusi man neatbilstošu ārstēšanu, un par spīti tam, ka asinsanalīzēs un pārbaudēs viss bija redzams, divus gadus nostaigāju ar anēmiju pati to nezinādama, tik vien kā liels nogurums, apgrūtinātas fiziskās aktivitātes.. un ja tā būtu vienīgā vaina, kas ir ielaista, jo nav ārstēta, bet diemžēl ir arī sliktākas.. Nākamais ģimenes ārsts bija šokā.
  Tāpēc iesaku kā ārstu tikai pavisam maziem bērniem. 


Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

 

LAPAS KARTE