Karlīnas joki

Iesūtījusi Aiga Evertovska. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Jānis Beķeris.

Stāstu Karlīnai (3 gadi), ka tētis tagad ir Āfrikā (Tunisijā), kur ir ļoti karsti. Karlīna: "Jā, tur nedrīkst likt pirkstiņus, lai neapdedzinātos!" 


Karlīna ielien skapī un saka omei: "Tu nevari ielīst skapī, jo tu esi liela?" Ome: "Jā, nevaru gan." Karlīna: "Tad kad tu izaugsi maziņa, tad tu varēsi ielīst? Un kad tu izaugsi tik maziņa kā bēbītis, es varēšu ielikt tevi ratiņos un pavizināt?"


Piedalies MAIJA joku konkursā! Balvā koka skrejritenis DIP DAP!

Aizrautīgi, droši, kvalitatīvi un skaistu dizainu – tādi ir Latvijā ražotie DIP DAP koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi jaunākiem bērniem. DIP DAP divriteņi ir bez pedāļiem vai papildus ritenīšiem, kas tādā veidā attīsta bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem līdzsvara izjūtu un koordināciju. Mazais riteņbraucējs būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties ar DIP DAP riteni.

 

 

No pagājušā gada DIP DAP savu riteņu piedāvājumu ir papildinājis ne tikai piedāvājot līdzsvara ritenīšus vēl jaunākiem bērniem - sākot jau no diviem gadiem, bet arī plašs piedāvājums ar krāsainiem koka rāmjiem. Šī gada jaunums – krāsotie DIP DAP košās pavasara krāsās!

Reklāma
Reklāma

 

Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Maija konkursā piedalīsies anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz 2. jūnijam (ieskaitot).