Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.4/5
  Liiga Priede

  Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

      

Radošais kalendārs lieliem un maziem

Skatījumi 7197

Radošais kalendārs Divpadsmit mēneši lieliem un maziem ir jauka dāvana ģimenēm ar bērniem, radošiem un nedaudz citādi domājošiem pieaugušiem.
 

 
Foto: mammamuntetiem.lv

Izdots pāršķiramais sienas kalendārs ar vārda un svētku dienām, kur katru mēneša lappusi iespējams radoši noformēt pašiem — līmējot fotogrāfijas, zīmējot vai pierakstot darāmos darbus, mēneša svarīgākos notikumus un ģimenes svētkus. Vai arī ļaujot bērnam izgreznot un izzīmēt katra mēneša atvērumu pēc saviem ieskatiem, tādējādi saglabājot 12 jūsu bērna oriģināldarbus. Savukārt pieaugušiem tas ir veids, kā nerakstīt dienasgrāmatu un neko neaizmirst, veikt nelielas atzīmes un saglabāt atmiņas, izveidojot savu neatkārtojamo 2009. gada kalendāru. Ieteikums — šo kalendāru saglabājiet, lai pēc gadiem ir, kur pakavēties atmiņām!

Pieprasiet kalendārus Ballera kancelejas veikalā, Alternative Shop veikalā Elizabetes ielā 25, Jāņa Rozes un Jumavas grāmatu veikalos un ieprieciniet savus draugus ar oriģinālu dāvanu!


Raksts publicēts 30. dec 2008 12:00 

LAPAS KARTE