Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3/5
  Dace Mūrniece

  Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

      

» Konkursi

Laimē ģimenes svētku fotosesiju! (7)

Konkurss / Konkursi  | Skatījumi 10135

Ģimenes fotosesija pie profesionāla fotogrāfa un vizāžistes grims ir balva, ko saņems aizraujošākā stāsta autors konkursā Kā es kļuvu par ģimenes cilvēku.

 
Foto: Artis Rudzītis, www.artisfoto.lv

Dalies pieredzē un uzraksti savu stāstu par to, kā Tu kļuvi par ģimenes cilvēku. Kā atradi savu vienīgo? Vai arī — kā jūs uzzinājāt par ģimenes pieaugumu? Kā sagaidījāt savas atvasītes? Vai un kāpēc nolēmāt precēties? Varbūt spilgts notikums Tavā dzīvē bija mīļotā izteiktais bildinājums?
Iesūtītie raksti tiks publicēti portālā, un labākā darba (rakstus vērtēs gan lasītāji, gan redakcija) autora balva būs fotosesija visai ģimenei pie profesionāla fotogrāfa. Tāpat ģimenes sievietes tiks pie skaista bezmaksas grima!

Sūti savus stāstus uz adresi raksti@mammam.lv ar norādi Ģimenes konkursam vai pievieno to šeit. Rakstus gaidīsim līdz 30.decembrim.

Skatīt iesūtītos stāstus


Raksts publicēts 13. dec 2008 12:40 

LAPAS KARTE