Valsts prezidentam Valdim Zatleram – mazmeitiņa! 3

 21. augusts 2009 16:00 Ziņa

Ceturtdienas vakarā, 20. augustā, Valmierā pasaulē nākusi Valsts prezidenta vecākā dēla Gustava Zatlera (30) un Cēsu alus valdes priekšsēdētājas Evas Sietiņsones pirmdzimtais – meitiņa, vēstī nacionālais ziņu portāls www.kasjauns.lv.Foto no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva. Attēlā: Eva un Gustavs savā kāzu dienā pirms gada.


Priecīgo ziņu portālam kasjauns.lv apstiprina arī laimīgais tētis Gustavs Zatlers, neslēpjot, ka meitiņai jau izvēlēts arī vārds – Beatrise. „Viss ir kārtībā!” piebilst Zatlers, no sīkākiem komentāriem atturoties.
Portāls mammam.lv/tetiem.lv pievienojas sveicējiem!

Gustavs un Eva par precētu pāri kļuva pagājušajā vasarā Vecpiebalgas baznīcā pēc vairāk nekā gadu ilgas draudzības. Nule kā dzimusī mazulīte Valsts prezidentam Valdim Zatleram ir jau otrais mazbērniņš – pērn rudenī pirmo mazbērnu viņam dāvāja vecākā meita Felicita Zatlere–Kotāne.
Gustavs Zatlers ar izcilību 1999. gadā beidza Nacionālo aizsardzības akadēmiju, un viņa vārds iegravēts akadēmijas Goda zobenā. Beidzot militāro karjeru, viņš kļuva par Cēsu alus pārdošanas un mārketinga direktoru un darbā arī iepazinās ar nākamo sievu.

Šovasar pasaules čempionātā motokrosā Ķegumā. No kreisās: Valda Zatlera vecākais dēls Gustavs Zatlers ar kundzi Evu Sietiņsoni – Zatleri, Zatleru jaunākais dēls Kārlis Zatlers un prezidenta kundze Lilita Zatlere.

Autore Ieva Valtere, www.kasjauns.lv
 

 
3 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas