Astoņīšu māte nožēlo, ka dzemdējusi bērnus 8

 20. augusts 2009 18:00 Ziņa

Skandalozajai astoņīšu mātei Nadjai Sulemanai atkal izdevies šokēt pasauli, televīzijas intervijā paužot nožēlu par to, ka dzemdējusi astoņīšus. "Kas man vispār bija ienācis galvā? Kāda velna dēļ es to darīju? Tagad esmu sabojājusi dzīvi gan sev, gan bērniem," Sulemana atzina intervijā amerikāņu telekanālam Fox News.Foto: news.sky.com


Nadjas Sulemanas asoņīši (seši zēni un divas meitenes) nāca pasaulē šī gada 26. janvārī, tobrīd viņas ģimenē jau auga seši bērni. Visi Sulemanas bērni ieņemti mākslīgās apaugļošanas rezultātā.
"Es nesaprotu, kāpēc man tas bija vajadzīgs... Man visu laiku jāizliekas, ka es to nenožēloju, taču patiesībā saprotu, ka esmu sabojājusi dzīvi gan sev, gan bērniem," televīzijas intervijā atzinās 14 bērnu māmiņa, kura līdz šim vienmēr bija apgalvojusi, ka vienmēr vēlējusies tik lielu ģimeni un pēc astoņīšu piedzimšanas jūtas ļoti laimīga.

Amerikas sabiedrības eiforija par astoņīšu māti norima ātri pēc tam, kad atklājās, ka šķirtās sievietes ģimenē jau aug seši bērni, radās versijas, ka Sulemana vēlējusies bērnus merkantilu nodomu vadīta. Sieviete jau daudzus gadus ir bez darba un viņas vienīgie iztikas līdzekļi ir pabalsts par trim bērniem invalīdiem, kā arī pārtikas taloni. Tāpat izskanēja bažas, ka Sulemana ir apmāta, cenšoties līdzināties aktrisei Andželinai Džolijai un sekot viņas piemēram, adoptējot vairākus bērnus.

Pēc mazuļu piedzimšanas Sulemanai tik tiešām radās iespēja nopelnīt. Telekanāls Eyeworks noslēdza ar Sulemanu līgumu uz trim gadiem par realitātes šovu ar viņas un 14 bērnu dzīvi. Realitātes šovs sāksies 1. septembrī un pēc līguma šo trīs gadu laikā Sulemana nopelnīs 250 000 ASV dolāru.

Februārī kinostudija Vivid Enterteinment piedāvāja Sulemanai 1 000 000 ASV dolāru, ja viņa piekristu filmēties pornofilā, taču no šī piedāvājuma 14 bērnu māmiņa atteicās.

Un vēl runā, ka nedēļu pirms savas nāves pop karalis Maikls Džeksons esot izteicis vēlmi adoptēt Sulemanas bērnus.

Šobrīd Nadja Sulemana un viņas 14 bērni mitinās 80 kvadrātmetru lielā privātmājā Losandželosā, kas nopirkta uz Nadjas šķirtā vīra Eda Duda vārda. Mājā ir četras guļamistaas un trīs vannas istabas.

Pēc ārzemju preses materiāliem sagatavoja Kristiāna Rublovska
8 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas