Nedēļas anekdote: Āža ģimene!

 13. augusts 2009 14:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Vecāmamma Justīnīti mīļi sauc par mazo kaziņu, jo meitene ir ļoti aktīva (Justīnei bija 3 gadi). Vienu dienu pie brokastu galda Justīne spriež: "Ja es esmu kazlēniņš, brālis arī ir kazlēniņš, tad mammīte ir kaziņa? Jā, vecomamm?"  Vecāmamma, protams, apstiprina. Justiņa spriež tālāk: "Tētis ir āzītis, vecāmamma ir vecā kaza, un vectētiņš ir vecais āzis!" Vecāmamma apstiprina: "Laikam jau tā sanāk!" (Iesūtījusi Olvita Kalniņa). 

Šīs nedēļas uzvarētāja Olvita Kalniņa ar anekdoti  "Āža ģimene " saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

 

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.


Iesūti arī tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem! Nākamās nedēļas uzvarētājam jaukas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (21.08.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas