Pasternakas meita apprec prinča Čārlza pavāru

 12. augusts 2009 9:25 Ziņa

Aktieru pāra Katrīnes Pasternakas un Jura Kalniņa meita Dārta Kalniņa (24) tikko apprecējusies ar austrāliešu šefpavāru Metjū Pletu. Dārta jau sešus gadus dzīvo Londonā un atzīst, ka arī nākotni saista ar ārzemēm, raksta portāls www.kasjauns.lv.Foto: no personīgā arhīva


Dārta uz Angliju devās 18 gadu vecumā, lai studētu kinematogrāfiju. Sākums gan bijis ļoti grūts gan finansiālā, gan emocionālā ziņā. Dažbrīd studente pat apsvērusi domu visam atmest ar roku un bēgt atpakaļ uz Latviju. Taču – noturējusies, par ko lielu paldies šodien Dārta saka arī saviem vecākiem. „Vairākus mēnešus pa vienai vien atsaldēju mammas sūtītās kotletes un ābolus ar šprotēm liku uz viena šķīvīša, lai vakariņas izskatītos brangākas,” par studiju sākumu Londonā žurnālam pērn stāstīja Dārta. Tagad viņai ir 24 gadi un arī par gardām vakariņām nav jāsūdzas, jo Dārtas jaunais vīrs Metjū ir augsti titulēts pavārs. Viņš bijis līdzīpašnieks ēdināšanas uzņēmumā, kas apkalpojis Velsas princi Čārlzu.
Metjū atbalsts Dārtai ļoti palīdzējis cīņā ar skarbo Londonu – mīļotais ir piedalījies viņas veidotajās skolas filmiņās un reiz pat ēdinājis visu filmēšanas komandu.
Bildinājumu no Metjū Dārta saņēma Latvijā un latviski – liktenīgos vārdus viņam iemācījis Dārtas tēvs aktieris Juris Kalniņš. Arī kāzas notika tepat dzimtenē – Baltezera baznīcā. Lai arī laimīgais jaunais pāris ir bieži viesi vecāku mājās Rīgā un Baltezerā, tomēr abu dzīve rit Londonā, kur Metjū ir attīstījis lielisku šefpavāra karjeru, bet Dārta steidz piepildīt savu sapņu profesiju – kļūt par īstu kinooperatori.
Lai arī Latvijas labestības vēstnese – „Labestības dienu” vadītāja – Katrīne atzīst, ka līdz ar Dārtas aizbraukšanu mācīties ārpus Latvijas iepazinusi īpašas ilgas, kas nav aprakstāmas vārdos, viņa meitas izvēli meklēt darbu ārzemēs lieliski saprot – ja sapņu profesijā ieguldīts tik daudz smaga darba, tad noteikti jādzīvo tur, kur iespējams mācīto īstenot arī dzīvē. Kā zināms, Latvijā kino industrija šobrīd nonākusi pamatīgā strupceļā…Dārta pieļauj, ka varētu strādāt gan Anglijā un Austrālijā, kas ir Metjū dzimtene, gan Latvijā, ja viņas pieredze šeit kādreiz būtu nepieciešama.  
 

Sveicieni un laimes vēlējumi jaunajai ģimenei arī no portāla mammam.lv/tetiem.lv!

Autore: Diāna Lipsberga, Ieva Valtere, www.kasjauns.lv
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas