Foto no Pampers arhīva


Šonedēļ "Pampers" Mazuļu Attīstības Akadēmija viesosies Liepājā

 11. augusts 2009 12:00 Ziņa

Jau trešo gadu Latvijā norisinās lielākā Pampers Institūta izglītojošā akcija - Mazuļu Attīstības akadēmija, kas ikvienam sniedz lielisku iespēju iepazīt pasauli bērna acīm. Piedzīvojusi lielu ģimeņu atsaucību Rīgā un Jelgavā Pampers māja no 21. līdz 23. augustam – vieosies Liepajā. Šogad Mazuļu Attīstības Akadēmijas galvenā tēma ir miegs un tā loma mazuļa dzīvē. Pampers Institūta eksperti izglītos apmeklētājus par to, kāpēc jaundzimušie noguļ līdz pat divām trešdaļām no sava pirmā dzīves gada, kādas ir bērnu miega stadijas un kā tās atšķiras no pieaugušo cilvēku miega. Vēl ikviens interesents varēs uzzināt, kāpēc procesi, kas norisinās mazuļa ķermenī un smadzenēs miega laikā, ir tik svarīgi pareizai attīstībai.

Procter&Gamble ārējo sakaru speciāliste Agnese Zelča stāsta: “Esmu gandarīta, ka arī šogad Mazuļu Attīstības Akadēmija turpina piesaistīt lielu apmeklētāju uzmanību – Rīgā trīs dienu laikā Pampers māju apmeklēja 300 ģimenes jeb vairāk nekā 800 cilvēki. Tas nozīmē, ka vecāki aktīvi meklē iespējas izglītoties un izprast savu mazuli. Turklāt šajās dienās no vecākiem esam saņēmuši daudzus atzinīgus vārdus par iespēju saņemt bezmaksas fizioterapeita un miega speciālista konsultācijas. Tāpēc ļoti priecāsimies sagaidīt Pampers mājas apmeklētājus arī Jelgavā un Liepājā!”

Pampers mājā ir divas daļas – aktīvā jeb dienas istaba un guļamistaba. Aktīvās istabas daļā vecākiem būs iespēja uzzināt svarīgāko par mazuļa attīstību pirmajos trīs dzīves gados – kādas maņas katrā no attīstības posmiem ir svarīgas un kā tās iespējams veicināt ar rotaļu palīdzību. Vēl ikviens Aktīvās istabas apmeklētājs varēs pats praktiski pārliecināties, kādas grūtības mazulim sagādā, piemēram, piecelšanās sēdus, rāpošana vai staigāšana.

Savukārt guļamistabas daļā ikviens varēs uzklausīt zinošu ekspertu skaidrojumu par miega nozīmi un saņemt praktiskus padomus par to, kā pareizs miega režīms un guļamistabas iekārtojums nodrošinās jūsu mazulim pilnvērtīgu atpūtu visas nakts garumā. Ar īpašu briļļu palīdzību būs iespēja aplūkot pasauli, kāda tā izskatās ar jaundzimuša mazuļa acīm, kā arī uzzināt – kādā veidā miegs palīdz bērnam sakārtot dienas laikā uzkrāto informāciju un iespaidus.

Pampers māja Jelgavā viesosies no no 14. līdz 16. augustam pie VIVO centra (Katoļu ielā 18), savukārt Liepājā tā būs atvērta apmeklētājiem no 21. līdz 23. augustam pie tirdzniecības centra Ostmala (K.Zāles laukumā 8).

Pampers māja būs atvērta no plkst. 11.00 – 17.00.


Pagājušajā gadā iespēju apmeklēt Pampers māju visā Latvijā izmantoja 1500 ģimenes, kopumā mājā viesojās vairāk nekā 4000 vecāku. Visaktīvāk Pampers māju apmeklēja Liepājā, kur iespēju izglītoties izmantoja vairāk nekā 550 ģimenes, kopumā vairāk nekā 1600 vecāku.

 
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas