Piedalies fotokonkursā SOMAINIS 2009!

 10. augusts 2009 15:00 Ziņa

Šogad, jau ceturto reizi pēc kārtas, noris fotokonkurss SOMAINIS 2009.  Vērtīgas balvas no konkursa atbalstītājiem  un interneta veikala ekspresis.lv  saņems visi finālisti. Atšķirībā no citiem gadiem, kad konkurss notika vairākos posmos, šogad bildes tiks vērtētas visa konkursa garumā, tātad, jo ātrāk sāksi, jo lielākas izredzes nokļūt finālā. Finālā nominēsim uzvarētāju, kurš iegūs titulu SOMAINIS 2009.Foto no www.ekspresis.lv arhīva


Konkurss norisināsies no 2. līdz 28. augustam. Lai piedalītos konkursā, Tev jāatbilst nosacījumam, ka 2009. mācību gadā sāksi mācības sagatavošanas klasē vai no1. līdz 5. klasei. Visas konkursa bildes vērtēs kompetenta žūrija un interneta mājas lapas www.ekspresis.lv apmeklētāji. Un finālā tiksies 6 labāko foto īpašnieki, 3 žūrijas favorīti un 3 visvairāk interneta balsojumā novērtētās bildes.

 

Kas jādara?
1. Nofotografējies kopā ar savu skolas somu! Centies, lai bilde būtu interesanta un atraktīva. Tā, lai tieši Tavu foto ievēro.
2. Sūti savu bildi uz e-pasta adresi konkurss@ekspresis.lv, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, skolu un klasi, kurā mācības sāksi 2009. mācību gadā. Noteikti pievieno telefona numuru un citas koordinātes, lai varam ar Tevi sazināties.
3. Seko līdzi konkursa gaitai - www.ekspresis.lv!

Ja vēlies papildus informāciju, raksti konkurss@ekspresis.lv vai somainis@somainis.lv.
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas