Nedēļas anekdote: Bērni rodas no lielas ēšanas! 1

 07. augusts 2009 11:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Kerija (4 gadi) ar nepacietību gaida mazo brālēnu, un ik pa laikam aprunājas ar manu vēderu. Ziņkārības vadīta, paprasu, kā viņa un viņas mazā māsa radās. Kerija pārliecinoši sāka stāstīt, ka mamma daudz ēda un palika resna tāpat kā es. Tad paprasīju, kam tad tētis ir domāts. Kerija atbildēja: "Tētis iet uz darbiņu un nes mammai naudu mājās, lai būtu ko ēst!" (Iesūtījusi Santa Jansone).Foto iesūtījis Jānis Manteifels tetiem.lv reģistētais tētis


Šīs nedēļas uzvarētāja Santa Jansone ar anekdoti "Tā rodas bērni" saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

 

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.


Iesūti arī tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem! Nākamās nedēļas uzvarētājam jaukas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (14.08.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.

 
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas