Gribat bērnu no Holivudas zvaigznes? Ir risinājums

 07. augusts 2009 11:00 Ziņa

Nav noslēpums, ka šobrīd pasaulē izteikti valda slavenību kults. „Kā es gribētu bērnu no Džonija Depa,” sapņo viena. „Diez, kā palikt stāvoklī no Breda Pita,” filozofē cita. Bet jaunās meitenes ģībst no domas vien, ka tās varētu būt māmiņas Roberta Patinsona mazulim. Losandželosas Cryobank spermas banka apgalvo, ka viņiem IR risinājums, ziņo portāls www.kasjauns.lv.


Foto: wordpress.com


Losandželosā bāzētā spermas banka Cryobank nākusi klajā ar jaunu piedāvājumu topošajām māmiņām. Viņu donoru rindās ir vīrieši, kas vizuāli līdzinās Holivudas slavenībām. Protams, tas nebūs Džonija Depa vai Breda Pita bioloģiskais bērns, taču viņa identisks līdzinieks. Vismaz tā reklamē jaunā pakalpojuma ieviesēji...
Tomēr šim visnotaļ „ģeniālajam plānam” ir savas ēnas puses. Pirmkārt, informācija par donoriem ir konfidenciāla. Tu nevari ieiet klīnikā un katalogā apskatīt viņu fotogrāfijas. Turklāt, kur gan ir garantija, ka apkalpojošais personāls nemānās, ka donors līdzinās tevis izvēlētajai ekrāna zvaigznei? Vēl jāpatur prātā, ka būtiska nozīme ir arī māmiņas gēniem. Vai Toma Krūza meitiņa Suri būtu tikpat burvīga, ja mamma nebūtu Keitija Holmsa?

Autore: Gerda Ansone, www.kasjauns.lv
Materiāls publicēts sadarbībā ar nacionālo ziņu portālu www.kasjauns.lv