Dvīņu tētis: Pirmā vizīte pie ārsta un atgriešanās darbā

Dzēsts lietotājs

Tas tik ir tētis! Katrai sievietei tādu balstu blakus! Es sava bērna pirmo dzīves gadu atceros kā murgu- man neviena palīga nebija, pat neatceros pa kuru laiku dabūju pagulēt- mazais bija nemierīgs un vīrs līdz gadam viņu pat rokās nepaņēma!

Dzēsts lietotājs

Jā, man arī radies iespaids, ka Ingus ir brīnišķīgs tētis!

Dzēsts lietotājs

prieks lasīt ka ir tik labi tēvi, kas rūpējas lai mammītei kaut drusciņ palīdzēt, jo man nav neviena blakus kas atbalstītu grūtā brīdi un esmu pilnīgi viena ar saviem dvīņu puikām. Žēl, ka visi tēvi nav tādi, būtu ko pamācīties viņiem.

Dzēsts lietotājs

Oho super... neteikšu ka mana mazā tētis ir  nekam nederīgs.. viņš arī ņēma atvaļinājumu un centās cik spēka man palīdzēt.. cēlās arī naktī manā vietā un baroja ar atslaukto pienu, bet tikai tad kad es palūdzu, pats no sevis nē... bet nu lavi ka vismaz neatsaka kad lūdzu kaut ko palīdzēt!!!

Dzēsts lietotājs

Man meitiņa arī piedzima 22.maijā, tikai šogad - 2009 gadā:)

Dzēsts lietotājs

Malacis Ingus. Arī mans vīrs palīdzēja tikt gala ar dvīnīšiem,vīrs auklēja no vakara lidz pusnaktim,pēts tam mani modināja lai auklējos. Dienas laikā gan auklēju dvīnīšus viena, tiku tīri labi galā. Bēz asarām un puņķiem

Dzēsts lietotājs

Nav pat svarīgi vai sieviete tiek vai netiek galā saviem spēkiem - vīrietis, kurš izrāda tādu iniciatīvu un atbalstu neprasot "Vai vajag... Ko vajag..." ir zelta vērtē.
Vairāk tādu tētu/vīriešu

Dzēsts lietotājs

''Bravo'' un visu cieņu šādiem vīriešiem :)
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas