"Latvijas princese" gaida otro mazuli 17

 03. augusts 2009 15:10 Ziņa

TV šova Latvijas princese pirmās sezonas uzvarētāja Katrīna Puriņa uz Ziemassvētkiem gaida nākam pasaulē otro atvasīti.Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


Pērn, piedaloties TV šovā, Katrīna filmēšanas starplaikos devās mājup, lai pabarotu savu meitiņu Beatrisi, bet īsi pirms Ziemassvētkiem Puriņa kļuva par šova uzvarētāju un saņēma Latvijas princeses kroni. Septembrī Beatrisei būs jau divi gadiņi, un pēc pāris mēnešiem viņa arī saņems savu lielāko dāvanu – brālīti vai māsiņu. „Pagaidām gaidāmā bērniņa dzimumu mums vēl nav izdevies noskaidrot. Kad pirmoreiz bijām uz ultrasonogrāfiju, izskatījās, ka gaidām dēliņu, taču otrajā reizē ārsts paziņoja, ka tomēr izskatās pēc meitiņas,” bilst Katrīna Puriņa. Princese stāsta, ka pašlaik cītīgi skaidro mazajai Beatrisei par to, ka ģimene kļūs kuplāka. „Bet Beatrise rāda uz savu vēderiņu un saka, ka arī viņai būs bēbītis!” smej Katrīna.

Ļoti ceru, ka jaunajām dalībniecēm izdosies uzaudzēt tādas bruņas, kādas nācās izveidot, piemēram, mums ar Madaru Grīnbergu.


„Par to, ka divu bērnu audzināšana prasīs vairāk pūļu un līdzekļu, es nebaidos. Bērns – tā ir lielākā laime, kas cilvēkam dzīvē ir dota, un vecāku mīlestība ir stiprāka par jebkurām grūtībām,” staro Katrīna.
Nedēļas nogalē Katrīna Puriņa nodeva veiksmes vēlējumus jaunā princešu šova dalībniecēm, kuras uzsāka filmēšanos rudenī gaidāmajā TV šovā. „Protams, ka sekošu līdzi, kā klājas meitenēm jaunajā šovā. Man pašai šovā aizvadītais laiks ļoti daudz deva. Tas bija milzīgs rūdījums. Ļoti ceru, ka jaunajām dalībniecēm izdosies uzaudzēt tādas bruņas, kādas nācās izveidot, piemēram, mums ar Madaru Grīnbergu. Bet kopumā šis man ir bijis patiešām krāšņs gads, un ne mirkli neesmu nožēlojusi, ka piedalījos šovā,” gandarījumu pauž Katrīna.

Lielo interviju ar TV šova Latvijas princese 2008 uzvarētāju lasi žurnāla Marta jaunākajā numurā.

Autore: Inta Mengiša, www.kasjauns.lv

 

 
17 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas