Iepazīsim citu Rīgu caur jautru sacensību!

 03. augusts 2009 11:40 Ziņa

Ar ko rīdzinieki ir daudz priviliģētākā stāvoklī nekā tūristi? Ar to, ka mēs šajā pilsētā dzīvojam, ar to, ka mums ir neierobežots laiks un iespējas Rīgu iepazīt, un pilsēta sniedz tik daudz iespaidu, ka pat pašiem rīdziniekiem nereti ir pārsteigums – kā, tā arī ir Rīga?Foto no www.citariga.lv arhīva


Biedrība Cita Rīga šovasar aizsākusi atpazīšanas maratonu/sacensību/spēli Es pazīstu Rīgu, bet Tu?. Viens no spēles moto ir – pacel acis augšup! Rīga – tā nav tikai Vecrīga ar Doma laukumu vai Alberta ielas jūgendstils. Rīga – tās ir nepamanītas nianses, tēli un zīmes, arī tajā pašā Vecrīgā, ko tu sev atklāj ar patiesu pārsteigumu, ka iepriekš tam visam esi gājis garām, neievērojot. Spēle Es pazīstu Rīgu, bet Tu? ir demokrātiska – bez vecuma ierobežojuma, ar vairākām grūtības pakāpēm, ar balvām, bet organizatoru galvenais mērķis ir panākt, lai finišā visiem dalībniekiem ir prieks, gandarījums, un sajūta, ka viņi savu Rīgu tagad zina labāk. Tāpēc, ne jau skriešanas ātrums ir galvenais, bet gan kopā būšanas prieks un gandarījuma sajūta par savas pilsētas iepazīšanu.


Kā notiek spēle? Noteiktā laika intervālā jāizpilda visi dotie uzdevumi – jāatpazīst konkrētais objekts pēc fotoattēla, jāatpazīst vieta, notikums un persona pēc apraksta utt. Spēle Es pazīstu Rīgu, bet tu? ir tikai sākusies. Pievienojies tai arī tu! Zaudētājs te nav neviens!


Nākamā reize, kad aicinām visus iepazīt Rīgu jautrā atmosfērā ir 11. augustā pl.18.30 - Jūgendstila Rīgu.

 

Lai piedalītos spēlē Es pazīstu Rīgu, bet Tu? iepriekš jāpiesakās uz e-pastu spele@citariga.lv norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru.
Par reģistrāciju tiks nosūtīts apstiprinājums, kā arī sīkākas instrukcijas. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120.
Dalības maksa 1,5 Ls (no cilvēka).

 

www.citariga.lv
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas