Konkurss! Ej bekot! 6

 02. augusts 2009 12:00 Konkurss

Ko tu iedomājies, izdzirdot šo vārdu salikumu? Aha! Bet šoreiz nav nekādu zemtekstu — vienkārši: ej bekot! Labāko recepšu autoriem balvā žurnāla Garšīgs abonements!
 Foto: mammamuntetiem.lv


Saules pieliets mežs ar nesena lietus smaržu – piekritīsi, tas vairākumam asociējas ar kruzuļainām gailenēm un brūnām, tikko no sūnām izlīdušām baravikām, spilgti rudajiem kundziņiem uz stilīgi melnbaltās kājas.
Nav nekā labāka par bekošanas azartu, kas vasaras beigās dzen mežā, triec lēkt pāri aizaugušiem grāvjiem un lodāt sīku eglīšu skupsnā, aiz apkakles ļaujot krist vēsām lietus pilēm. Cik baraviku dabūji tu? Cik bija tārpaino? Kur tik daudz gaileņu sagriezi? Johaidī, es taču tieši tur garām nogāju!...
Ko tu dari ar sasēņoto? Protams, vispirms mērcītē, ko baudi kopā ar jaunajiem kartupeļiem, ar kādu dilli un tik tikko sāli matījušu gurķēnu līdzās. Bet ar pārējo? Nestāsti, ka tev vienai vasarai pietiek ar groziņu sēņu! Tāpēc — ej bekot un gatavo zupas, mērces, sautējumus, sacepumus, žuljēnus, čipsus, sālījumus! Visu, ko var pagatavot no sēnēm, un dalies savā pieredzē ar citiem bekotājiem.

Arī portālā mammām.lv/tetiem.lv ir kaislīgas bekotājas un bekotāji, tāpēc sūti savas sēņu receptes mammam.lv/tetiem.lv sadaļai Virtuve šeit.

 

Labākās receptes publicēsim žurnālā Garšīgs un diviem gardāko recepšu autoriem balvās dāvāsim trīs mēnešu abonementu žurnālam Garšīgs!!

IESŪTĪTĀS UN CITAS SĒŅU ĒDIENU RECEPTES SKATI SADAĻĀ VIRTUVE/SĒŅU ĒDIENI!
Baudi šo vasaru un sūti visus bekot!
 
6 Pievienot komentāru

Kategorijas