Bērnu Rīts piedāvā animācijas filmas „Augšup” pirmizrādi!

 31. jūlijs 2009 11:00 Ziņa

Divas dienas 1. un 2. augustā k/t Parex Plaza notiks pasākums visai ģimenei Bērnu Rīts. Bērnu rītā varēsit noskatīties animācijas filmas Augšup pirmizrādi latviešu un krievu valodā. Tikai k/t Parex Plaza filmas ir skatāma arī 3D formātā!Publicitātes foto


Karls Fredriksens, kurš visu mūžu sapņojis par ceļojumiem, septiņdesmit gadu vecumā ir saņēmis jaunu iespēju. Kopā ar astoņgadīgo Raselu, kurš ir aizrautīgs ceļotājs, Karls piepilda savus sapņus neaizmirstamā piedzīvojumā uz vēl neatklātām zemēm. Satiekoties gan ar runājošiem suņiem, gan ar negaidītiem ļaundariem un eksotiskiem dzīvniekiem, Karls un Rasels iepazīst visu iespējamo dzīves daudzkrāsainību.

Latviešu valodā lomas ierunājuši: Uldis Dumpis, Juris Strenga, Toms Ancāns, Dzintars Belogrudovs, Pēteris Šogolovs, Jānis Kirmuška, Valdis Liepiņš u.c.

Filma skatāma latviešu un krievu valodā, kā arī angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

Vēl Bērnu Rīta programmā būs skatāma animācijas filma Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra. Pirms filmām kā parasti no 10:00. līdz 11.15. būs spēles un, protams, arī balviņas visiem dalībniekiem!

Biļešu iepriekšpārdošana k/t Parex Plaza kasēs un www.forumcinemas.lv!


Informāciju sagatavojis: Reinis Amoliņš
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas