Nedēļas anekdote par to, ka nokrītot var nolauzt nagu!

 31. jūlijs 2009 10:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Paula (5 g.) traucās ar skūteri. Priekšā paliela peļķe, kurai meita droši "dur" cauri. Man rodas aizdomas, ka tas nav sevišķi droši, saku: "Paula, varbūt nevajag braukt cauri tādām peļķēm, ja nu tur apakšā ir kāda bedre, vai akmeņi, apgāzīsies, sasitīsi ceļus, salauzīsi kājas, rokas un vispār nolauzīsi kaklu!" Paula stāv aizdomājusies. Paskatās uz saviem lakotajiem nagiem: "Mja... un kādu nagu nolauzīšu..." (Iesūtījusi Linda Grīnberga-Odiņa)

 Foto iesūtīja Guna Matroze mammam.lv reģistrētā mamma.


 


Šīs nedēļas uzvarētāja Linda Grīnberga-Odiņa ar anekdoti "Nokrītot var nolauzt nagu!" saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.


Iesūti arī tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem! Nākamās nedēļas uzvarētājam jaukas balvas no mūzikas izdevniecībasPlatforma Music.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (07.08.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas