Muminu zeme un Turku

 28. jūlijs 2009 12:00 Raksts

Turku ir viena no svarīgākajām Somijas ostām un tiek dēvēta par Somijas vārtiem uz Rietumiem. Pilsētas ievērības cienīgākā vieta ir grandiozais cietoksnis, kas sniedz visaptverošu priekšstatu par Somijas vēsturi. Caur Turku tek upe Aura, kuras krastā slejas viduslaiku pils un katedrāle. Turku ir arī Somijas oficiālā Ziemassvētku pilsēta, un tikai 15 kilometru attālumā no tās, Kailas salā, atrodas Tūves Jāsones darbu varoņa trollīša Mumina valstība.


Foto no AirBaltic arhīva


Turku ir vecākā Somijas pilsēta, kurā ikviens atradīs sev piemērotu ekskursiju un izklaidi. Izbaudiet senās pilsētas dzīves elpu skaistās Auras upes krastos. Kopā ar ģimeni dodieties uz Turku viduslaiku pili vai pavadiet jauku dienu senajā pilsētā, iepērkoties un pastaigājoties. Izbaudiet brīnišķīgo, arhipelāgu ieskauto apvidu! Papildu informācija: www.turkutouring.com

 

 

 Nāntali – saulainā pilsēta – ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām Somijā, tā atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Turku. Muminu zeme ir padarījusi Nāntali par populārāko izklaides vietu bērniem un visai ģimenei. Snorkes veikaliņš, Murmuļa taureņu kolekcija, tētuka rakstāmmašīna, labirints un daudz citu lietu neļaus garlaikoties! Vēstures lappuses atsauks atmiņā vecais tvaikonis, kas kursē maršrutā Nāntali-Turku-Nāntali. Lai varētu baudīt atpūtu šajā pilsētā, ir paredzēti četri avioreisi nedēļā starp Rīgu un Turku.
 

Izdevīgākie piedāvājumi www.airbaltic.lv

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/