Tamborēta lācīša cepurīte 7

 23. novembris 2008 0:40 Pieredze

Esmu trīs bērnu — Viktorijas, Ērika un Nellijas — māmiņa. Mans vaļasprieks — darināt bērniem jaukas drēbītes un rotaļlietas pašas rokām. Turklāt šis hobijs kļuvis arī par papildu peļņas iespēju. Skaties manu mājas lapu: http://kamolitis.ucoz.lv. Dalīšos pieredzē, kā uztamborēt bērnam cepurīti ar austiņām.Foto: no personīgā arhīva


Cepuri sāk tamborēt gluži tāpat kā apļveida sedziņu. Uztamborē pīnīti (no 3–5 gaisa cilpiņām). Savieno kopā, lai sanāktu maziņš aplītis, tad sāk tamborēt, katram nākamajam stabiņam audzējot klāt pa vienai gaisa cilpiņai. Sākumā cepurīte arī izskatās pēc sedziņas. Līdz ausu daļai turpina pieaudzēt gaisa cilpiņas, bet pēc tam turpina tamborēt bez pieaudzēšanas, lai sanāk tāda kā bļodiņa. Tas arī viss — pēc brīža cepurīte būs gatava!:)

Austiņas
Austiņas var tamborēt uzreiz klāt cepurītei vai arī atsevišķi un vēlāk piešūt klāt. To dara tā: uztamborē pīnīti no 7–10 gaisa cilpiņām (atkarīgs no tā, cik lielas austiņas grib). Iztamborē pīnīti no vienas puses, tad pagriež otru pusi un atkal tamborē līdz galam, tikai divas pēdējās cilpiņas satamborē kopā, tādā pašā veidā turpina nākamo rindiņu, atkal saaudzējot kopā divus pēdējos valdziņus. Sanāks pusaplītis — austiņa! Lai cepurīte nekristu nost, var uztamborēt divas pīnītes un piesiet pie cepurītes! Lai izdodas!

Autore: Gita Gerenovska
7 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas