Palīdzēsim bērniem un jauniešiem piedzīvot skaistu nometni!

 27. jūlijs 2009 14:00 Raksts

Nodibinājums Palīdzēsim.lv ar Bauskas domes atbalstu no 3. – 7. augustam Bauskā organizē nometni jauniešiem ar īpašām vajadzībām un jauniešiem, kas nākuši no trūcīgām ģimenēm. Nometnē piedalīsies 12 jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, un tās mērķis ir ļaut jauniešiem izbaudīt citu vidi (bieži vien ļoti skarbās ikdienas vietā), iepazīt vienaudžus un sniegt apziņu, ka blakus dzīves grūtībām ir arī gaišā puse – līdzcilvēku atbalsts.Foto: Aleksandrs Ivanovs


Jauniešiem būs iespēja iegūt jaunus draugus no nometnes dalībnieku vidus, kā arī iepazīties un sadraudzēties ar jauniešiem ar īpašām vajadzībām no sociālā centra „Ezerkrasti”. Jauniešiem, kuri dzīvo „Ezerkrastos”, pārvietošanās iespējas ir ierobežotas, tāpēc šis viņiem būs īpaši liels piedzīvojums!
Katra nometnes diena būs piesātināta ar dažādām interesantām un attīstošām aktivitātēm – pērļu vēršanu, pašportretu zīmēšanu, māla veidošanu, dažādām rotaļām un spēlēm.
Vienu pēcpusdienu jauniešus apmeklēs friziere Tamāra, lai pastāstītu par jaunākajām tendencēm frizūru veidošanā un, kas zina, varbūt kāda no meitenēm tiks pie jaunas frizūras :).
Paredzēta arī ekskursija uz Kalveni (Liepājas raj.) un „Dobuļu” mini zoo, taču šobrīd šis jautājums nav atrisināts līdzekļu trūkuma dēļ – joprojām meklējam atbalstītājus degvielas un autobusa izdevumiem.
Mēs ļoti vēlētos sagādāt bērniem šo prieku, jo daudzi nekad nav bijuši zoodārzā un brauciens ārpus mājām jau vien ir tik liels piedzīvojums!
Nometnes noslēgumā paredzēta arī mūziķu viesošanās un kopīga muzicēšana ar jauniešiem.


Lai šī nometne notiktu un bērni iegūtu jaunus draugus, iemācītos radoši darboties un piedzīvotu daudzus piedzīvojumu un prieka pilnus brīžus, ir nepieciešami:

  • 100 LVL degvielai braucienam uz „Dobuļu” mini zoo
  • 50 LVL degvielai mašīnai, kas atvizinās un aizvizinās „Ezerkrastu” ciemiņus (palikt pa nakti nav iespējams, jo ir nepieciešama īpaša aprūpe, ko var veikt tikai soc. centrā).
  • 210 LVL jauniešu ēdināšanai
  • 100 LVL „Ezerkrastu” jauniešu ēdināšanai
  • 300 LVL ekskursijai uz Kalvenes zoodārzu (Liepājas raj.)

Kopā 760 LVL - tas nav maz, bet ja mēs, 760 Latvijas iedzīvotāji, katrs noziedotu kaut pa latiņam, jauniešu nometne varētu notikt!!!


Palīdzēsim šiem jauniešiem izbaudīt savādāku ikdienu!


Lūdzam ziedot nodibinājuma „Palīdzēsim.lv” kontā kaut nelielu summiņu!
Rekvizīti:

Nodibinājums "Palīdzēsim.lv",

Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese: Jauniela 21-1, Rīga, LV-1050;
Norēķinu rekvizīti:

AS "SEB banka", LV90UNLA0050013761397, SWIFT kods: UNLALV2X
ar norādi – “bērnu un jauniešu nometnei”


Noderētu brīvprātīgo palīdzība, nodrošinot ar transportu no Rīgas uz Bausku un atpakaļ.

Papildu info pa tālr.: 29 11 55 45, e-pasts: ilze.skuja@palidzesim.lv

www.palidzesim.lv
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas