Nedēļas anekdote — Vai ne, man vēl visa dzīve priekšā?

 24. jūlijs 2009 10:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Gados jauna audzinātāja šūpo šūpolēs piecgadīgo Rasu. Rasa: "Vai ne, man vēl visa dzīve priekšā?" Audzinātāja: "Protams, Rasiņ!" Rasa: "Bet tev gan vairs nē!" (Iesūtījusi Ieva Paulauska)

 

 Foto iesūtījusi Zane Skorika mammam.lv reģistrētais lietotājs.


Šīs nedēļas uzvarētāja Ieva Paulauska ar anekdoti "Vai ne, man vēl visa dzīve priekšā?" saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Paldies visiem nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par tanti desu, ezīšiem un migliņām! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam skanīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Šīs nedēļas īpašo pārsteiguma balvu saņem Ilze Dragone par anekdoti "Mēs visi esam Dragoni". Balvā saņem balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Pārsteiguma balva!

Bērnudārza audzinātāja Artim jautā: "Kā tev māmiņai vārds? Kā tavai omītei vārds? Kā tev tētim vārdiņš?" Kaut ko puika atbild, kaut ko nē un tad skan atbilde: "Ko tu gribi zināt, mēs visi taču esam Dragoni!"

 

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.


Iesūti arī tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem! Nākamās nedēļas uzvarētājam jaukas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (31.07.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.


 

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas