Dzemdību stāsts: Dēliņš piedzima Ziemassvētkos! 9

 26. decembris 2012 12:50 Pieredze

Šajos Ziemassvētkos Rīgā piedzimuši 19 mazuļi! Salīdzinājumam - 2011. gadā Rīgas dzemdību namā pasaulē nāca vien seši bērniņi - trīs puikas un trīs meitenes. Portālam mammamuntetiem.lv savu dzemdību stāstu uzticējusi kāda lasītāja, kas par māmiņu kļuva Ziemassvētkos pirms dažiem gadiem.Foto iesūtījusi Ilona Veide, mammam.lv reģistrētā mamma


 
Mammas stāsts:
Jau kopš uzzināju, ka gaidu savu mazuli, biju laimīga... Gāja laiks, vēders auga, likās, ka tur iekšā ir veseli divi, bet bija tikai mans dēliņš!
 
Kad noteikto dzemdību datumu biju pārstaigājusi veselu nedēļu, zvanīju dakterei un prasīju, vai nevaru braukt uz slimnīcu, viņa ļāva! Ierados Liepājas reģionālajā slimnīcā, mani uzņēma ļoti laipni! Daktere visu apskatīja, nosvēra... Kad iegāju palātā, gulēja vēl trīs sievietes, ļoti nevēlējos palikt, bet nācās, jo tuvojās Ziemassvētki un uz tiem gribēju būt mājās pie sava vīra.

Slimnīcā nogulēju trīs dienas, divas no tām dzemde bija atvērusies divu pirkstu lielumā, taču vairāk nevērās. Bija pienācis jau 24.decembris, man stimulēja dzemdības. Nevarēju sagaidīt, kad viss sāksies! 21:00 nogāja ūdeņi un mani veda uz dzemdību zāli, biju laimīga... Bet kad sākās lielās sāpes, domāju, ka gribu nomirt, tas bija grūti paciešami... Daktere teica, ka sāpju laiks par īsu, nevarēju neko izdarīt! Vecmāte iedeva paelpot skābekli un es uz stundu atslēdzos!
Raudāja prieka asaras un biju ļoti laimīga!

Kad pamodos, pulkstens rādīja divpadsmit naktī! Mocījos nežēlīgās sāpēs.. 1:15 daktere lika iet uz dzemdību galdu, biju galīgi nomocījusies, visu laiku gulēju pie sistēmas! Kontrakciju laikā ārste kliedza, lai spiežu ilgāk, bet sāpes nebija tik garas, lai tik ilgi spiestu... Tad vecmāte man uzlocīja kreklu un es sapratu, ka jāspiež no visas sirds un tad arī mazais bija klāt! Raudāja prieka asaras un biju ļoti laimīga! Dēliņš piedzima 56 cm garš un svēra 4,570 kg! Nu jau viņam septiņi mēneši un viņš sver 10 kg, ir 74 cm garš!
 
Raksts papildināts 2012. gada 26. decembrī.
Publicēts: 2009. gada 23. jūlijā9 Pievienot komentāru

Kategorijas