Patiešām muļķīgi šķiršanās iemesli + šķiršanās selfiju FOTOgalerija

Dzēsts lietotājs

Pilniigs sviests..

Dzēsts lietotājs

Žēl, ka nebija smalkāka izklāsta par to alkohola zagšanu :D

Dzēsts lietotājs

Man gribētos zināt vairāk informācijas,kā var aprecēt aklu sievieti par to iepriekš nezinot???????

Dzēsts lietotājs

Nu man gan neliekas, ka Itaalijaa kaadam ir probleemas ar trauku mazgaashanu. Tak te visiem ir traukumazgaajamaas mashiinas!!!!!!! (sick) Un kam nav, tam dziivesapstaaklji noraada uz to, ka nauda truukst, jo viirietis ir vieniigais apgaadnieks un automaatiski izriet, ka sieva seezj maajaas un uznjemas maajas pavarda sargaataajas lomu (arii trauku mazgaashanu!!). Gribas zinaat, kur taads info ievaakts. (dunno)
Bet par to, ka zog alkoholu... Ja zog, tad tas noziimee, ka dzer un es to neuzskatu, kaa nesvariigu iemeslu, lai shkjirtos. Mans viirs zin, ka, ja saaks aizrauties ar alkoholu, tad es aizcirtiishu muusmaajas durvis bez runaashanas. Neieshu tak aukleeties ar alkoholikji un izniekot savu dziivi taada tipa deelj! :)

...

Atzīšos. Ar sievu 11 gadus kopā, 2 bērni. Ar seksuālo dzīvi neesmu apmierināts. 80% no mana seksa ir pašapmierināšanās. Jā, reizi dienā es vai nu dabūju seksu vai rauju kulakā. No vienas puses, es bioloģiski apmierināts tieku, no otrās puses, trūkst fiziskais kontakts, ko sniedz sekss ar mīļoto. Ir sakrājusies vilšanās sajūta, kas kombinējas ar pašapziņas samazināšanos.. Es pat nezinu, kāpēc sievietes kā suga seksu grib tik maz, jo tas sniedz lieliskāko baudas sajūtu uz Pasaules, un nemaksā praktiski neko. Šobrīd apsveru mīļākās meklējumus. .... Traģiski.

Kategorijas