"Latvijas princese" meklē darbu 9

 21. jūlijs 2009 16:00 Ziņa

TV šova Latvijas princese uzvarētāja Katrīna Puriņa atzīst, ka šis viņas dzīvē ir saspringts laiks. Par visu vairāk patlaban viņa vēlas atrast sev darbu, raksta nacionālais ziņu portāls www.kasjauns.lv.Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


Šo vasaru Katrīna pavada prakses darbā Rīgas Dzemdību namā, bet brīvajā laikā atpūšas brīvā dabā kopā ar meitiņu Beatrisi
Tieši pirms gada tika filmēts aizvadītās sezonas aprunātākais šovs Latvijas princese, kurā par titulu un naudas balvu sacentās 20 sievietes no visas Latvijas. Ap šo laiku noslēdzas pieteikšanās jaunajam princešu šovam. Kā klājas iepriekšējā šova uzvarētājai Katrīnai Puriņai?

„Tikko pabeidzu 1. kursu Rīgas Medicīnas koledžā, kur apgūstu vecmātes profesiju, un pašlaik mācos praktiskās iemaņas prakses darbā Rīgas Dzemdību namā. Bieži piedalos dažādos labdarības pasākumos un koncertēju kopā ar savu mūzikas grupu El Mars, kur spēlēju vijoli,” atklāj Katrīna Puriņa.
Nesen viņa Rīgā savai ģimenei atradusi skaistu dzīvokli, kuru vēlas īrēt, taču pašlaik princese to nevarot atļauties. „Šobrīd nav stabilu un regulāru ienākumu. Tāpēc aktīvi cenšos atrast darbu. Vēlētos strādāt radošā sfērā, piemēram, organizēt vai vadīt dažādas akcijas vai pasākumus. Varētu darboties arī ar kino un mākslu saistītā jomā. Iepriekš esmu strādājusi gan muzejā, gan bijusi projekta koordinatore kinofestivālā Arsenāls,” uz darba devēju atsaucību cer Katrīna. Šovā saņemto naudas balvu viņa aizvien neesot iztērējusi, jo, kā solīja TV šova finālā, apņēmusies to veltīt labdarībai. „Daļu ziedoju LNT Labestības dienā, bet par to, kādiem mērķiem veltīšu atlikušo summu, pagaidām vēl domāju.”

Autore: Inta Mengiša, www.kasjauns.lv

Materiāls publicēts sadarbībā ar nacionālo ziņu portālu www.kasjauns.lv
9 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas