Apdraudēto skolu saraksts

Dzēsts lietotājs

Tas ir šausmīgi.. Man šķiet, ka pašā Izglītības ministrijā vēl ir diezgan daudz iespēju, saīsināt darbiniekus... Un vēl.. Es ļoti gribētu kādreiz uzzināt to atbildīgo vai pareizāk sakot - bezatbildīgo cilvēku vārdus, kuru dēļ katru gadu noplūst eksāmenu rezultāti.

Dzēsts lietotājs

Man ir tads jautajums - Kas notiks ar skolu ekam pec to slegsanas??? 

Dzēsts lietotājs

Valdība ir aizgājusi tik tālu,ka bērniem vairs nav nekādas izaugsmes iespējas.Sporta,mūzikas un mākslas skolas tiek likvidētas,vai arī maksas tiek uzlikta tik augstas,ka parastie ļaudis nevar atļauties.Kāds prieks ir dzīvot valstī,kur bērniem tiek atņemtas izaugsmes spējas?!

Dzēsts lietotājs

Man gan liekas, ka ar tik mazu skolēnu skaitu, neatmaksājas uzturēt šīs skolas, skolotājus un skolas darbiniekus.Protams, esmu par mazu skolēnu skaitu klasē, tomēr jābūt reāliem.Kur tad lai pašvaldība ņem naudu tik daudz skolu uzturēšanai?Bet par sporta,mākslas skolu slēgšanu gan ir garām, jo mūsu valstī brīvā laika pavadīšanas iespēju ir gaužām maz

Dzēsts lietotājs

skolu reformas ir vajadzīgas, jo diez vai ir jeega tureet valjaa skolu kurā mācās līdz 50 skolēniem un ir kādi 12 skolotāji, plus vēl apkalpojošais personāls. bet vai tā kā tas notiek mūsu valstī ir pareizi, ir jau pavisam cits jautājum

Dzēsts lietotājs

Visi tikai bļauj (ar izglītības ministri Koķi priekšgalā), ka nav vērts uzturēt skolas ar tik mazu skolēnu skaitu, ka skolēnu skaits pēkšņi!? samazinājies par n-tajiem tūkstošiem, tāpēc jāsamazina strauji arī pedagogu un skolu skaits...Kur tad viņi pēkšņi palika? Mēris taču nav Latvijai pāri gājis! Kāpēc neviens nerunā un neraksta, KĀDĒĻ samazinās tas skolēnu skaits?! Īpaši lauku skolās! Kāpēc neviens gudrītis neizdara adekvātus secinājumus par skolēnu skaita samazināšanās iemesliem? Kāpēc neviens neaizdomājas, ka jau pagājušajā mācību gadā tūkstošiem skolas vecuma bērnu neapmeklēja skolu, jo nevarēja to atļauties sociālo apstākļu dēļ. Un tagad - pie milzīgā bezdarba, trūkuma, alkoholisma ģimenēs, vēl jo vairāk vecāki (ne tikai no lauku rajoniem) bērnus vienkārši nelaidīs skolā - tur jau tas skolēnu skaita sarukums vēl procentuāli pieaugs. Bet tās jau ir tikai sekas valdības neprasmei saimniekot pašiem savā zemē.Kādam no ministrijām vajadzētu pastrādāt pie perfektākas skolēnu uzskaites un apstākļu nodrošināšanas, lai viņi spētu apmeklēt to skolu. Ja vecāki paši vairs nespēj nodrošināt nedz apģērbu, nedz uzturu, nedz mācību līdzekļu iegādi saviem skolas vecuma bērniem, tad jājautā, kur lai viņi atrod vēl līdzekļus bērnu izvadāšanai uz skolām, kas vairs neatrodas dzīvesvietas tuvumā. Pagaidām daudzi vecāki bērnus sūtīja uz skolu, jo bērns tur vismaz reizi dienā varēja pusdienas paēst, bet turpmāk arī brīvpusdienas tiek atņemtas ļoti daudziem bērniem. Kā lai tas bērns tukšu vēderu būdams vēl spēj nosēdēt skolā un kaut ko iemācīties? Tieši tāpēc arī sekmju līmenis krītas acīmredzami!

Dzēsts lietotājs

Gaidsisim septembri - tad bus tadas shausmas valsti. Pati macos par pedagogu... Nemaz nezinu, kur savu diplomu vareshu likt.

Dzēsts lietotājs

Eóš´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´uuuuu´u´´u
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas