Nedēļas anekdote - Krister, tu esi piekakājis bikses? 6

 17. jūlijs 2009 14:00 Konkurss

Paldies visiem nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par kuņģi, zibeni un nagiem! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda  Zvaigzne ABC.Foto iesūtījuši Leperu ģimene


Šīs nedēļas uzvarētāja Maira Borsuka (Lūkina) ar anekdoti "Krister, tu esi piekakājis bikses?" saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.
 
Nedēļas anekdote!

Kristers (2,5 gadi) piekrāmējis bikses. Ome saka: "Krister, tu esi piekakājis bikses?" Kristers atbild: "Es tev teicu, nevajadzēja dot ēst."

 


Iesūti arī tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem!  Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (24.07.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 

Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!

 6 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas