ŠOKĒJOŠS VIDEO: Trīnīšu māmiņa apstiprina, ka devusi zīdaiņiem čipsus 21

 16. jūlijs 2009 10:00 Ziņa

Intervijai Londonā bāzētajai televīzijai GMTV pasaulē tuklākā trīnīšu māmiņa Lianna Solta (24) atzinusi, ka devusi saviem zīdaiņiem čipsus, raksta portāls www.kasjauns.lv.Foto iesūtījusi Aiga Zeltiņa, mammam.lv/tetiem.lv reģistrētā mamma


Pasaulslavena angliete Lianna Solta kļuva pēc tam, kad publiski atzina, ka savus trīnīšus — meitas Diānu un Deiziju un dēlēnu Finliju — baro ar zīdaiņu barību, ko bieži papildina ar ātrās uzkodas našķiem un pat mikroviļņu krāsnī gatavotu ēdienu. Interesanti, ka grūtniecības pēdējās nedēļās viņas pašas svars sasniedza 254 kilogramus.
Savulaik nepilnu gadu vecie bērni saņēma 1249 kalorijas, lai gan šiem zīdaiņiem nebūtu ieteicams uzņemt vairāk par 765 kalorijām. Bērnu kopšanas paradumus vēl šokējošākus darīja Liannas atzīšanās, ka viņa mazajiem ļauj uzdzert arī kādu lāsīti vīna.
Londonā raidošā televīzija GMTV nesen veidoja reportāžu par jauno māmiņu. Izrādās, ka Liannai tagad ir dietologs un viņa nokritusies svarā par 70 kilogramiem. ŠOKĒJOŠI: arī video intervijā sieviete apstiprina, ka ir devusi bērniem fish & chips, jo uzskata, ka ir pareizi, ka mazuļi nobauda dažādas garšas un ēdiena struktūras.

VIDEO SKATI ŠEIT!

Autors: www.kasjauns.lv

 
21 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas