Iznācis pirmais “Ilustrētā Zinātne Junioriem” izdevums 1

 15. jūlijs 2009 9:00 Jaunums

”Mammu! Kāpēc man ir krunkaini pirksti? Kas ir tas spīdīgais krūmos? Kāpēc es nekrītu nost no Zemes? KĀPĒC? ” Vai izklausās pazīstami? Bērnu spēja uzdot jautājumus par visu iedomājamo ir neizsmeļama. Tagad atbildes vismaz daļai no tiem palīdzēs atrast žurnāla Ilustrētā Zinātne pirmais pielikums junioriem.
Kā rodas ziepju burbuļi? Kāpēc uguņošana ir krāsaina? Kas ir Latvijas gada dzīvnieks, kukainis, zivs, augs... un kas tiem ir raksturīgs? Tās ir tikai dažas no izdevumā aplūkotajām tēmām. Tās visas ir izskaidrotas vienkārši, bērnam saprotami un vienlaikus ļoti korekti.
Īpaši aizraujošas ir eksperimentu lappuses! Tajās juniori varēs uzzināt, kā izveidot īstu mūmiju... no ābola, izdancināt rozīnes dzēriena glāzē, iegūt neredzamo tinti un pat pagatavot virtuvē plastmasu.
Puišus noteikti ieinteresēs stāsts par to, kādi patiesībā bija viduslaiku bruņinieki, bet ikvienu jauno dabaspētnieku – pētījums par dinozauriem.
Mazos lasītājus caur žurnāla lappusēm pavada gudrais brūnais lācis Pinko, kurš skaidro gan sarežģītākos terminus, gan dažādu parādību būtību.


Ilustrētā Zinātne Junioriem nopērkama mazumtirdzniecībā, bet Ilustrētās Zinātnes gada abonenti pielikumu saņem par brīvu kopā ar žurnāla jūlija numuru!
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas