Foto: Aigars Jansons, http://www.ajstudio.lv/


Konkurss "Kā es iestūrēju laulības ostā" (noslēdzies) 3

 14. jūlijs 2009 17:00 Konkurss

Jūsu baltie svētki ir tie, kas mūžam paliks atmiņā. Padalies šīs skaistās dienas notikumos arī ar portāla mammam.lv/tetiem.lv lasītājiem! Citu jauno pāru un vedēju iedvesmai. Jestrāko, romantiskāko vai sirsnīgāko kāzu vai vecmeitu/vecpuišu ballīšu ideju autoriem dāvanu kartes Ls 80 vērtībā no viesnīcas Spāre.Ko darīt uz septiņiem tiltiem? Kā organizēt viesu iepazīšanos? Kā zīlēt, cik bērnu būs jaunajam pārim? Kādus rituālus veikt mičošanas laikā? Dalies savas precību dienas aktivitātēs, lai arī tiem, kas vēl precēsies, šī tik skaistā un svarīgā diena izdodas neaizmirstama!
Konkursā aicinām piedalīties arī vedējus un draugus, kas jaunajiem rīkojuši vecmeitu/vecpuišu ballītes vai sarūpējuši pārsteidzošas dāvanas!


Trīs jestrāko, romantiskāko vai sirsnīgāko kāzu vai vecmeitu/vecpuišu ballīšu ideju autoriem balvā dāvanu karte Ls 80 vērtībā no boulinga centra un viesnīcas Spāre (www.spare.lv). Viesnīcā Spāre, kas atrodas netālu no Rīgas centra, varēsit pavadīt romantiskas brīvdienas, uzspēlējot boulingu, pārnakšņojot mājīgā numuriņā un baudot gardas brokastis...

 

Veicināšanas balvās izdevniecības Ali S izdotā Baibas Grīnbergas un Andra Rača grāmata Astroloģiskais savedējs.


Stāstus gaidīsim līdz 10. augustam!
Lai iesūtītu rakstu ar bildēm, spied šeit vai sūti uz raksti@mammam.lv.

Kāzu stāstus un idejas kāzu svinēšanai lasi sadaļā Noderīgi & interesanti/Kāzas.
 
3 Pievienot komentāru


Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141