Foto: mammamuntetiem.lv


Nedēļas anekdote - Lec droši, es piemetīšu malku!

 10. jūlijs 2009 14:00 Joks

Paldies visiem nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par binokli, logopēdu un darbu valdībā! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda  Zvaigzne ABC.Šīs nedēļas uzvarētāja  Dace Zandersone  ar anekdoti "Lec droši, es piemetīšu malku! :)" saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.
 
Nedēļas anekdote!
Ir Līgo vakars. Visi līgotāji lec pāri ugunskuram, tikai Dzintras tante ne. Arī mazais Haralds (4 g.) to ievēro. Viņš pieiet klāt un prasa: "Kāpēc Tu nelec?" Dzintras tante atbild: "Man tā kā drusku bail!" Uz ko Haralds uzmundrinoši atbild: "Nebaidies, lec droši, es piemetīšu malku" :)
 
Iesūti arī tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem!  Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (17.07.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 

Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas