Bērnu rīts. Filmu svētki visai ģimenei!

 02. februāris 2009 10:00 Ziņa

Pirmo reizi divas dienas 7., 8. februārī k/t Parex Plaza notiks pasākums visai ģimenei Bērnu rīts . Bērnu rītā varēsit noskatīties animācijas filmas SUPERSUNS BULTA pirmizrādi latviešu un krievu valodā. Tikai k/t Parex Plaza filma būs skatāma arī 3D formātā!Publicitātes foto.


Būdams viens no TV piedzīvojumu seriāla galvenajām zvaigznēm, Bulta ir patiesi pārliecināts par to, ka viņam piemīt īpašas superspējas. Nejauši nonācis no Holivudas studijas reālajā dzīvē Ņujorkā, Bulta apjauš, ka šeit viss rit pēc pavisam citiem noteikumiem. Lielajā piedzīvojumā ar galamērķi nokļūt atpakaļ mājās, Bulta iepazīstas ar noklīdušo kaķeni Mitteni, ar TV šoviem apsēstu kāmi Rino un nonāk pie atziņas, ka lai būtu par varoni, superspējas nemaz nav vajadzīgas.

Vēl Bērnu rīta programmā būs skatāma animācijas filma Madagaskara 2.
Pirms filmām kā parasti no 10:00. līdz 11.15. būs spēles un, protams, arī balviņas visiem dalībniekiem!

Latviešu valodā lomas ierunājuši: Ainārs Ančevskis, Juris Strenga, Annija Belogrudova, Karina Tatrinova, Pēteris Šogolovs, Pēteris Liepiņš, Ivars Auziņš, Laila Kirmuška, Akvelīna Līvmane Dainis Porgants, Pēteris Gaudiņš, Juris Frīnbergs, Katrīne, Pasternaka.

Biļešu iepriekšpārdošana k/t Parex Plaza kasēs un www.forumcinemas.lv no 23. janvāra.

Informāciju sagatavoja: Reinis Amoliņš
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas