TIRDZNIECĪBĀ PIEEJAMI "POSITIVUS FESTIVĀLA" JAUNIE T-KREKLI

 08. jūlijs 2009 9:00 Jaunums

No šodienas tirdzniecībā pieejami Positivus festivāla T-krekli, kuru dizains tapis īpašā Positivus festivāla un Latvian Art Directors Club (LADC) organizētā konkursā. Kreklus ar festivāla jauno identitāti ikviens interesents var iegādāties interneta vietnē www.uzvelckreklu.lv.
Konkursā par labāko Positivus festivāla T-krekla dizainu piedalījās vairāk nekā 30 darbu autori, kuri iesniedza gandrīz 90 dažādus kreklu dizainus. Konkursa galveno ieguva Dagnis Skurbe (Give Us Work Riga), kurš ir arī iepriekšējo gadu festivālu dizaina autors. Veicināšanas balvu, kā arī īpašās žūrijas simpātijas ieguva Sabīne Višņevska. Apbalvoto vidū arī Harijs Grundmanis un Aigars Mamis. Visu augstāk minēto autoru darbi ir pieejami tirdzniecībā interneta vietnē www.uzvelckreklu.lv.

Positivus festivāla T-krekli: http://uzvelckreklu.lv/lv/katalogs/designer.php?did=18152.

Positivus festivāls, kas 17.-18.jūlijā norisināsies Salacgrīvā, ir lielākais muzikālais pasākums šovasar, kurā uz vismaz 8 skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 50 lieliski ārzemju un labākie pašmāju mākslinieki, no kuriem galvenie būs Prāta Vētra, Moby, Sinead O’Connor, Peter Doherty, Ebony Bones un The Tiger Lillies.

Festivāla biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs.
Festivāla divu dienu biļete maksā Ls29, ar vietu telšu pilsētiņā - Ls32,50.
Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam piektdien, 17.jūlijā, maksā Ls15. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam sestdien, 18.jūlijā, maksā Ls20. Pieejama arī grupas biļete – pērkot piecas biļetes, sesto saņemsiet bez maksas. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja festivālā kopā ar pieaugušo, kam ir derīga festivāla biļete, bez maksas. Pieejamas arī VIP biļetes.


POSITIVUS FESTIVĀLA 2009 apstiprinātie mākslinieki:

PRĀTA VĒTRA
MOBY
SINEAD O’CONNOR
PETER DOHERTY
EBONY BONES
THE WHIP
THE TIGER LILLIES
TWO DOOR CINEMA CLUB
THE HAPPY ENDINGS
THE LEISURE SOCIETY
SONS OF NOEL AND ADRIAN
JACK BEATS
SEIJI
DZELTENIE PASTNIEKI
INSTRUMENTI
JURGA
ZIG ZAG
THE HOBOS
MARTIN CONFUSED
EL MARS
GAUJARTS
MONA DE BO
SATELLITESLV
VOICEKS VOISKA
MARIPOSSA
HOSPITĀĻU IELA
POP BEATS POETRY
THE MUNDANE
LAIME PILNĪGA


Vairāk informācijas
www.positivusfestival.com
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas