Kā Artūriņš nāca pasaulē

 07. jūlijs 2009 11:00 Pieredze

Jau tad, kad uzzināju, ka gaidu mazuli, zināju — tas būs puika. Biju gan laimīga, gan arī diezgan nobijusies, jo zināju, ka tas atkal būs ķeizariņš. Gāju pie savas dakterītes un jautāju: "Varbūt tomēršoreiz bez ķeizara varētu iztikt? Bet, nē!"


Viktorija Kuprijanova, www.bernufoto.lv


5. maijā bijām Ventspilī ar abiem lielajiem bērniem. Viņi tik ļoti gribēja slidināties pa trubām Bērnu pilsētiņā, ka piekritām aiziet uz turieni. Pat mazais bēbuks mani iekšēji raustīja, lai arī es nobraucu pa to lielo trubu... Daudziem liksies savādi, bet es piekritu savai iekšējai balsij: nošļūcu pa trubu un man šķita, ka sajūtos  kā mazulis, nākot pasaulē. Pēc četrām dienām Kuldīgas dzemdību nodaļā piedzima dēls. Liels un brašs puika, jau tad viņš izskatījās kā lielais priekšnieks un šķobīja sejiņu visādās grimasēs. Kā izrādījās, šajā slimnīcā neatdzīst ne pudelītes, ne māneklīšus un es jutos kā princese salīdzinot ar iepriekšējo slimnīcu.

Paldies jums, Kuldīgas Dzemdību nodaļas kolektīvam pa aprūpi un gadību!!
 
P.S.  Es pati esmu dzimusi Kuldīgā, tikai pirms 28 gadiem. Tā ir vieta kur, ja pieteiktos vēl viens mazulis, noteikti atgrieztos..  

Katras māmiņas dzemdību stāsts ir vienreizējs un neatkārtojams. Iesūti savējo!