Foto iesūtījusi Ieva Valdate-Kalēja, mammam.lv reģistrētais lietotājs.


Nedēļas anekdote - Labas manieres pie galda

 02. jūlijs 2009 15:00 Konkurss

Paldies visiem nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par Holandes sieru, smieklīgiem lokiem, mājkalpotājām! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.
Šīs nedēļas uzvarētāja Inese Stuģe  ar anekdoti "Labās manieres pie galda" saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.
 
Nedēļas anekdote!
Katra māte cenšas bērnam ieaudzināt labas manieres pie galda un cienīt pavāru. Kādu reizi, aizejot ciemos, pēc maltītes namamāte vaicā (uz to laiku Dānielam bija kādi gadi 5 -6), kā garšoja? Būdams labi audzināts atbild: "Garšīgi, bet man negaršo." Pēc tik patiesas atbildes saimniece ilgi klusēja, tad sāka skaļi smieties. Nu jau mazais ēdājs ir izaudzis, bet vēl jo projām pie galda mēdzam pajokot.

Iesūti arī tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem!  Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (03.07.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 

Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!
0 Pievienot komentāru

Kategorijas