Raivo Rostam sieva dāvājusi meitiņu

 01. jūlijs 2009 8:00 Ziņa

TV šova Dziedi ar zvaigzni dalībnieka Raivo Rosta (29) un viņa sievas Zanes Rostas (21) ģimene sagaidījusi pirmdzimto – meitiņu Evelīnu, raksta portāls www.kasjauns.lv.Raivo un Zane nu ir vecāki meitiņai Evelīnai. Foto: no Izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Mediju grupas MTG reģionālā biznesa konsultanta Raivo Rosts un pazīstamā autosportista Haralda Šagbazjana meita Zane Šagbazjana pēc aptuveni pusgadu ilgas kopā būšanas apprecējās aizvadītā gada decembrī. Laulības ceremonija norisinājās Ādažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā, un kāzu dienā līgava jau nēsāja zem sirds abu gaidāmo mazuli.


Atgādinām, ka plašākai publikai Raivo Rosts kļuva pazīstams pirms pusotra gada, piedaloties muzikālajā TV šovā Dziedi ar zvaigzni, kurā toreizējais Viasat Latvija direktors uzstājās duetā ar dziedātāju Ellu jeb Elīnu Fūrmani. Šova laikā izskatīgais jauneklis, kurš toreiz sevi pieteica kā no attiecībām brīvu puisi, pavisam drīz iekaroja daiļā dzimuma simpātijas. Iespējams, tieši Raivo Rosta šarms un pārsteidzoši skanīgā balss palīdzēja viņa un Ellas tandēmam nokļūt līdz pat šova finālam. Ella un Rosts finālbalsojumā piekāpās vienīgi amizantajam motosportista Jāņa Vintera un spēcīgās vokālistes Lienes Šomases duetam. Lai arī naudas balva Rostam „aizgāja gar degunu”, par zaudējumu Raivo nebēdāja, jo šovā viņš bija saņēmis vērtīgāku balvu par materiālajām vērtībām – starp viņu un dueta partneri Ellu bija uzplaukušas romantiskas jūtas. Nopietnas attiecības gan pārim izveidot neizdevās, un jau pēc pāris mēnešiem Rosts atkal bija brīvs vīrietis. Pēc tam Rosts gāja uz randiņiem ar dejotāju Lauru Kosīti, bet pērn pavasarī sastapa savu tagadējo sievu Zani. Tagad Raivo ir mīlošs tētis abu kopīgajai atvasītei.

Portāls mammam.lv/tetiem.lv pievienojas jauno vecāku apsveicēju pulkam!

 


Autore: Inta Mengiša, www.kasjauns.lv
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas