Iepriecinot fanus, rokenrola grupa Rūsa sniegs bezmaksas koncertu! 1

 29. jūnijs 2009 15:00 Ziņa

Šā gada 3. jūlijā krodziņā Sava Republika Latvijas smagā rokenrola grupa Rūsa sniegs bezmaksas koncertu. Koncerta mērķis ir iepriecināt un pozitīvi uzlādēt grupas fanus, neliekot šķirties no jau tā ierobežotajiem naudas līdzekļiem.Publicitātes foto


Labam garastāvoklim un garīgam pacēlumam klausītāji bez maksas tiks iepriecināti ne tikai ar Rūsas labākajām dziesmām, vakara gaitā norisināsies dažādas aktivitātes un konkursi, aktīvākie dalībnieki saņems pārsteiguma balvas. Par jauku, draudzīgu atmosfēru, kā arī apmeklētāju prieku un gandarījumu rūpēsies krodziņa Sava Republika direktore Aira Reinfelde.

Uz koncertu un jautrām izklaidēm aicināti ne tikai šīs grupas fani, bet visi interesenti, kas vēlas iepazīties ar šīs grupas radošajiem darbiem, kā arī mediju pārstāvji.
Par to kā tikt mājās nav jāraizējas, visu nakti būs pieejams busiņš, kurš nogādās Jūs vajadzīgā vietā.

Latvijas smagā rokenrola grupa Rūsa ir dibināta 1987. gada novembrī, kas nozīmē, ka 2008. gada novembrī, vērienīgi tika svinēta grupas divdesmit viena gada jubileja. Svarīgi piebilst, ka grupa Rūsa izpilda tikai savas dziesmas un vienīgi latviešu valodā.

Grupas Rūsa sastāvs pastāvēšanas laikā ir mainījies, bet nu jau vairāk kā trīs gadus grupā spēlē trīs izcili mūziķi - dziesmu tekstu autors, dziedātājs un basģitārists Viesturs Polikarps, ģitārmonstrs Jānis Levits, kā arī bundzinieks Pauls Ozols.

„Vēlme jautri pavadīt laiku ir un būs vienmēr. Man ir milzīgs prieks, ka esam raduši iespēju sarīkot satriecošu bezmaksas pasākumu ar leģendārās grupas Rūsa līdzdalību. Gribam parādīt cilvēkiem, ka protam un varam lieliski atpūsties netērējot lielus naudas līdzekļus,” stāsta Sava Republika direktore Aira Reinfelde, piebilstot, ka šādus pasākumus noteikti ieviesīs kā tradīciju. „Gribu teikt milzīgi lielu paldies Viesturam Polikarpam un grupai Rūsa, par atsaucību mūsu pirmajā šāda veida pasākumā!”

Plašāka informācija par pasākumu: SIA Sava Republika direktore Aira Reinfelde Mob. 27117026 Tel. 67188866 e-pasts: savarepublika.aira@gmail.com

 
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas