Nāc un piedalies tematiskajās pastaigās pa Rīgu!

 29. jūnijs 2009 10:00 Ziņa

Vai Tu zini, kur Rīgā atrodas divas baznīcas vienā ēkā, vai ēkas ar lodi sienā Vecrīgā ir izplatīta parādība, vai Rīgā ir iela ar centrālapkuri un kur notika raganu prāvas? To visu un vēl daudz interesantu lietu piedāvāsim iepazīt Rīgas Sarunās Tematiskajās pastaigās.Foto no www.citariga.lv arhīva


Nāc un piedalies jaunās „Rīgas Sarunās” – tematiskās pastaigās, kas notiek kādā konkrētā Rīgas pilsētas daļā! Sarunu laikā piedāvājam iepazīt vietas sev apkārt un interesantus faktus, kuri noteikti paliks atmiņā uz ilgu laiku. Gaidīsim Tevi tuvākajās Rīgas Sarunās – Tematiskajās pastaigās:

4. jūlijā plkst. 10.30 piedāvājam paskatīties uz Vecrīgu no cita skatu punkta (III daļa) un izstaigāt ceļu no Pelēko māsu patversmes līdz brīvmūrnieku ložas namam.


7. jūlijā plkst. 18.30 aicinām sākt iepazīt Āgenskalnu (I daļa) – vai Tu zini, ar ko īpašas ir „Āgenskalna priedes”, kas ir filozofu aleja, un kurai baznīcai ir pārbūvēts tornis?


8. jūlijā plkst. 18.30 Maskavas priekšpilsētā (I daļa) uzzini, kur atradusies „Krievu sēta”, kur šodien slēpjas divas baznīcas vienā ēkā un ar ko īpaša ir Sv. Jēzus luterāņu baznīca.


10. jūlijā plkst. 18.30 piedāvājam paskatīties uz Vecrīgu no cita skatu punkta (IV daļa) un izstaigāt ceļu no Pētera I pils līdz Ordeņa pilij.


11. jūlijā plkst. 10.30 aicinām iepazīt Ķīpsalu – vai Tu zini, kur atrodas Gata, Līgas un Austrāļa mājas, kas ir filozofu namiņš?


13. jūlijā plkst. 18.30 iepazīsim Jūgendstilu Vecrīgā – pirmās jūgendstila celtnes un skaistākā sieviete...


14. jūlijā plkst. 18.30 piedāvājam paskatīties uz Vecrīgu no cita skatu punkta (I daļa) un izstaigāt ceļu no alkšņu purva līdz Jaunajai Vecpilsētai.


15. jūlijā plkst. 18.30 pastaigāsimies Āgenskalnā (II daļa) – un aplūkosim baznīcu, kuru pārkrāsoja, lai pieskaņotos apkārtējais arhitektūrai, veco tirgus laukumu un apskatīsim Vecrīgu no AB dambja.
  
Lai piedalītos „Rīgas Sarunās” iepriekš jāpiesakās uz e-pastu sarunas@citariga.lv norādot vēlamo datumu. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120.
Katrā „Rīgas Sarunā” varēs piedalīties 8- 12 dalībnieki, lai tā tiešām varētu izvērties par sarunu. Vienas „Rīgas Sarunas” aptuvenais ilgums 1,5 stundas. Dalības maksa vienā „Rīgas Sarunā” 2,00 Ls (vienai personai).
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas