Nedēļas anekdote – Mazspalvains vīrietis

 26. jūnijs 2009 15:00 Konkurss

Paldies visiem pēcjāņu nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par plāksteriem biksītēs, nākotnes profesijām un sievām, kā arī par sēklotāju! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.Foto: iesūtījusi Anete Borsuka, mammam.lv reģistrētā mamma


Šīs nedēļas uzvarētāja Lienīte Grieze ar anekdoti "Mazspalvains vīrietis" saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.
 
Nedēļas anekdote
Braucam uz laukiem un pa ceļam paķeram līdzi tēta draugu Oskaru. Diena ir silta un Oskars ģērbies šortos un krekliņā. Mazais Armands to rūpīgi nopēta. Brīdī, kad Oskars izkāpj pie veikala no mašīnas, mazais pēkšņi saka: "Salīdzinājumā ar manu tēti, tas Oskars gan ir mazspalvains cilvēks."


Iesūti arī  tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem!  Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (26.06.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 

Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas