Vai zini, kādu matracīti izvēlēties savam bērnam? 13

 25. jūnijs 2009 10:00 Reklāmas projekts

Ir viegli apjukt plašajā matraču piedāvājumā. Divtik nozīmīga šī izvēle kļūst brīdī, kad jāatrod vislabākais matracis bērnam, jo jau no pirmās dienas savam bērnam vēlamies sniegt pašu labāko. Kā zināms, mazi bērni miegā pavada lielāko diennakts daļu, tādēļ pareiza matrača izvēlei būtu jāpievērš īpaša uzmanība.Publicitātes foto


Dormeo matraču klāstā ir arī īpaši bērniem paredzēti matrači. Visi matrači ražoti Itālijā no augstvērtīgiem, mūsdienīgiem materiāliem. Matrači ir ortopēdiski un anatomiski. Matraču pildījumā izmantotās poliuretāna putas ir optimāls termoregulators, jo pildījuma porainā struktūra nodrošina maksimālu gaisa cirkulāciju matracī. Atšķirībā no atsperu matračiem, putu matrači ideāli pielāgojas cilvēka ķermeņa formai un notur to pareizā pozīcijā visas nakts laikā.
Ja esat nolēmis iegādāties matraci bērnam, jums ir nepieciešams cietāks matracis, lai nodrošinātu pareizu bērna mugurkaula attīstīšanos, kā arī pārvalks ar antialerģisku un antibakteriālu aizsardzību veselīgākam miedziņam. Īpaši bērniem Dormeo rekomendē Dormeo Orthopedic matraci, jo tā pildījuma struktūra ir visblīvākā un tāpēc vislabākā augošam mugurkaulam.

 Taču, ja Jūs vēl tikai esat mazā brīnumiņa gaidībās, tad Jums pašai ir nepieciešams mīkstāks matracis, jo ērtākā poza gulēšanai parasti ir gulēšana uz sāna.

Taču, ja Jūs vēl tikai esat mazā brīnumiņa gaidībās, tad Jums pašai ir nepieciešams mīkstāks matracis, jo ērtākā poza gulēšanai parasti ir gulēšana uz sāna. Mīkstāks matracis samazinās spiedienu uz atsevišķiem punktiem, atvieglos sāpes un sniegs nepieciešamo komfortu. Šajā laikā vispiemērotākais un optimālākais būs Dormeo Comfort matracis – mīkstāks, taču tai pat laikā ortopēdisks.
Matraci mēs visbiežāk iegādājamies vairākiem gadiem, tāpēc šo pirkumu droši var noskaut par ilgtermiņa ieguldījumu savā un sava bērna veselībā. Un šobrīd jo īpaši svarīgi ir izvēlēties kvalitatīvas preces par atbilstošu cenu, lai nenāktos pārmaksāt vai pat maksāt divreiz.
Visu Dormeo matraču kokvilnas pārvalki ir apstrādāti ar cilvēkam nekaitīgu antialerģisku pārklājumu, kas līdz minimumam novērš putekļu ērcītes un citu alergēnu veidošanos un vairošanos matracī. Tieši tāpēc Dormeo matračus rekomendē Latvijas Astmas un alerģijas biedrība.

Matraci mēs visbiežāk iegādājamies vairākiem gadiem, tāpēc šo pirkumu droši var noskaut par ilgtermiņa ieguldījumu savā un sava bērna veselībā.

Vēl tikai jāpiebilst, ka visi Dormeo matrači ir iepakoti vakuuma iepakojumā, nodrošinot augstāko higiēnas līmeni transportēšanas laikā, un pircējs var būt drošs, ka pirms viņa neviens uz šī matrača nav gulējis. Iepakojums ir tik kompakts, ka matraci iespējams pārvadāt pat sabiedriskajā transportā.

Īpaši izdevīgu piedāvājumu ģimenes komplektam: divvietīgs matracis + bērnu gultas matracītis, - atradīsiet mammam.lv/ tetiem.lv īpašo piedāvājumu sadaļā!

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
13 Pievienot komentāru

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141