"Bērnu Rīts" piedāvā filmas "Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra" pirmizrādi

 25. jūnijs 2009 10:00 Ziņa

Divas dienas 29. un 30. jūnijā k/t Parex Plaza notiks pasākums visai ģimenei Bērnu rīts. Bērnu rītā apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem  noskatīties ilgi gaidīto animācijas filmu Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra latviešu, krievu un angļu valodā. K/t Parex Plaza filmiņa ir skatāma arī 3D formātā!Publicitātes foto


Filmu Ledus laikmets un Ledus Laikmets 2 varoņi ir atgriezušies, gatavi jauniem piedzīvojumiem. Skrets joprojām nododas nenotveramās zīles medībām (iespējams, ka meklējot to, viņš atradīs mīlestību). Menijs un Elija gaida mazuļa piedzimšanu, sliņķis Sids mēģina iztēloties ģimenes dzīvi, rūpējoties par nočieptām dinozaura olām, bet zobenzobu tīģeris Djego apsver, vai viņš nav kļuvis pārāk mīkstčaulīgs, tik daudz laika pavadot draugu kompānijā.

Dodoties glābt nelaimē nokļuvušo Sidu, draugi nokļūst neparastā pazemes pasaulē, kur aci pret aci sastopas ar dinozauriem un ir spiesti cīnīties gan ar zvēriem, gan augiem.  Šeit, kur briesmas uzglūn ik uz soļa, liktenis viņus saved kopā ar vienacainu zebieksti  Baku - nepagurstošu dinozauru mednieku.

Lomas ieskaņojuši: Kaspars Upacieris / Ufo, Aivars Čivželis / Čižiks, Jana Kalniņa, Pēteris Šogolovs, Edgars Lipors, Ainārs Ančevskis, Andris Freidenfelds / Fredis, Arturs Skrastiņš u.c.

Režisors: Carlos Saldanha

Vēl Bērnu rīta programmā būs skatāma animācijas filma Pasaka par Despero.
Pirms filmām no 10:00. līdz 11.15. notiks spēles, konkursi un, protams, būs arī balviņas visiem dalībniekiem!

Biļešu iepriekšpārdošana k/t Parex Plaza kasēs un www.forumcinemas.lv!


Informāciju sagatavoja: Reinis Amoliņš e-pasts: reinis.amolins@forumcinemas.lv
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas