Foto: iesūtījusi Evija Laiviņa, mammam.lv reģistrētā mamma


Nedēļas anekdote – Gribi bulciņu? Ej nopērc!

 19. jūnijs 2009 13:00 Konkurss

Paldies visiem pirmsjāņu nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par atsveicināšanos, skaistulēm un briesmoņiem, kā arī par mirušiem telefoniem! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.Šīs nedēļas uzvarētāja ir Laura Saule ar anekdoti "Gribi bulciņu? Ej nopērc!". Balvā skanīga balva no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.
 
Nedēļas anekdote
Sēžam ar dēliņu (2,5 gadi) kafetērijā un baudām svaigi ceptas bulciņas un dzeram sulu. Es Savu maizīti ātri vien noēdu un skatos, kā ēd puika. Emīls paskatās uz mani žēlām actiņām un prasa: "Bigi vēl bulciņu?" Es smaidot, aiz prieka cerot, ka Emīls dalīsies, kratu galvu un saku: "Jā, gribu!" Dēliņš smaidot atsaka: "Ej nopērc!"


Iesūti arī  tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem!  Nākamās nedēļas uzvarētājam vasarīgas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music un grāmatu apgāda Zvaigzne ABC.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (26.06.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 

Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!
 
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas