"Prāta Vētrai" jauns singls un videoklips 4

 16. jūnijs 2009 10:00 Ziņa

Trešdien, 17.jūnijā, vieni no Positivus festivāla galvenajiem māksliniekiem – grupa Prāta Vētra radiostacijām nodos savu jauno singlu Bēdz no albuma Tur kaut kam ir jābūt un šīs dziesmas versiju krievu valodā Volni no albuma Šag, kas izdots gan Latvijā, gan Krievijā. 17.jūnija rītā grupa viesosies radio StarFM ēterā.Foto: Nils Vilnis


Dziesmai Volni režisora Kaspara Rogas vadībā izveidots video klips, kas samontēts no Prāta Vētras uzstāšanās Maskavas koncertzālē Lužņiki šopavasar. Klipu no 17. jūnija iespējams noskatīties Prāta Vētras mājas lapā www.brainstorm.lv.

17.datums šovasar ievērojams arī ar citu notikumu – grupas Prāta Vētra vienīgo uzstāšanos Latvijā šovasar 17. jūlijā Positivus festivālā Salacgrīvā. Aicinām klausīties grupas viesošanos radio StarFM ēterā trešdien plkst.8:15, kur raidījumā Zoopasta grupa pastāstīs vairāk par saviem šīs vasaras plāniem un gaidāmo uzstāšanos Salacgrīvā, kam norit intensīva gatavošanās.

Positivus festivāls, kurā šogad līdztekus Prāta Vētrai spēlēs tādas zvaigznes kā Moby, Sinead O’Connor, Peter Doherty un daudzi citi, ir lielākais muzikālais pasākums šovasar, kurā uz vismaz 8 skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 50 lieliski ārzemju un labākie pašmāju mākslinieki. Katru gadu Positivus festivāls piedāvā daudzveidīgas atpūtas un izklaides iespējas, kas sniedzas krietni pāri mūzikas robežām.

Festivāla biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs. Festivāla divu dienu biļete maksā Ls 29, ar vietu telšu pilsētiņā - Ls 32,50. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam piektdien, 17.jūlijā, maksā Ls 15. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam sestdien, 18.jūlijā, maksā Ls 20. Vienas dienas biļešu skaits ir ļoti ierobežots! Pieejama arī grupas biļete – pērkot piecas biļetes, sesto saņemsiet bez maksas. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja festivālā kopā ar pieaugušo, kam ir derīga festivāla biļete, bez maksas.
 
POSITIVUS FESTIVĀLA 2009 apstiprinātie mākslinieki:
PRĀTA VĒTRA
MOBY
SINEAD O’CONNOR
PETER DOHERTY
EBONY BONES
THE WHIP
TWO DOOR CINEMA CLUB
THE HAPPY ENDINGS
THE LEISURE SOCIETY
SONS OF NOEL AND ADRIAN
THE TIGER LILLIES
JACK BEATS
DZELTENIE PASTNIEKI
ZIG ZAG
THE HOBOS
MARTIN CONFUSED
EL MARS
GAUJARTS
MONA DE BO
SATELLITESLV
VOICESKS VOISKA
MARIPOSSA
HOSPITĀĻU IELA
POP BEATS POETRY
INSTRUMENTI

Vairāk informācijas: www.positivusfestival.com
4 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas