Daugavpils Oranžais koris noslēgs koncertu sēriju klubā Essential

 16. jūnijs 2009 9:00 Ziņa

Svētdien, 21.jūnijā dzīvās mūzikas koncertu sēriju klubā Essential noslēgs izpildītāji no Latgales – Atis Auzāns un Daugavpils Oranžais koris, kā arī etnoroka grupa Laimas muzykanti.Publicitātes foto


Koncertā Daugavpils koris izpildīs dziesmas no sava nupat klajā nākušā albuma. Skanēs gan kora pirmais singls – latgaliešu tautas dziesma Kur gaismeņa, kas pēc pēdējo mēnešu rādītājiem ir viena no visvairāk lejuplādētajām dziesmām Latvijā, gan šī brīža aktuālais singls sadarbībā ar Lieni Šomasi Ar Tavu vārdu, gan arī citas iemīļotas dziesmas – Maikla Džeksona Earth Song, īru tautas dziesma Belle of the Belfast city, Electric Light Orchestra radītā Rock and Roll is King un citas.

Koncertā viesosies arī pazīstamā grupa Laimas muzykanti Artūra Uškāna vadībā. Tā dibināta 1995.gadā Daugavpils universitātē un laika gaitā no folkloras kopas kļuvusi par populāru latviešu etnoroka grupu.

Ikviens un īpaši tie, kas brīvdienas pavadīs galvaspilsētā, ir aicināti klātienē vērot Latgalei veltīto koncertu – TV ierakstu klubā Essential plkst. 14:30 (ieeja no plkst. 14) un plkst. 20 (ieeja no plkst. 19). Uz dienas koncertu bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, darbosies bērnu istaba, kur mazuļus izklaidēs Pepija no Ballītes bērniem Jampadrača (www.ballitesberniem.lv). Pēc vakara koncerta notiks afterparty ballīte.

Biļetes par 1 vai 2 Ls iepriekšpārdošanā – www.bezrindas.lv. Pirms koncerta – par latu dārgāk. Čili Picas Drauga kartes un Essential Club kartes īpašniekiem ieeja par brīvu. Piedaloties konkursā mājas lapā Platforma.lv, iespējams laimēt koncerta ielūgumus.

Svētdienās koncertus var vērot interneta tiešraidē mājas lapā www.Platforma.lv, kā arī piektdienās plkst. 20 Latvijas Mūzikas kanālā.

Šis būs desmitais un pēdējais koncerts pirms vasaras brīvdienām. Līdz šim nofilmēti jau deviņi koncerti – Otra Puse, The Hobos, Dzelzs Vilks, Liene Šomase, Yana Kay&Intars Rešetins, Melo-M, Aigars Voitišķis, Putnu Balle, Iļģi, Igo un Ella.


Informāciju sagatavoja: Platforma Music sabiedrisko attiecību vadītājs Jānis Penka
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas