Abramova kārtējo reizi atceļ kāzas

Dzēsts lietotājs

nu prieksh kam sheit tik dzeltenas zinjas japublicee...?

Dzēsts lietotājs

"kaarteejaa" Latvijas meeroga "zvaigzne" (jo piedaliijsies Dejo ar Zvaigzni) un presei ir par ko raxtiit (labaak vispar nebutu raxtiijushi) (giggle)

Dzēsts lietotājs

arī pabrīnījos - it kā saturīgā portālā diezgan neko neizsakoša ziņa. ja būtu kaut kādas iesaistīto personu pārdomas par to, kas un kāpēc, kaut kas tāds, kas noderētu citiem cilvēkiem - tad "vienmēr laipni". Jo cilvēcīgās lietas jau nav svešas ne zvaigznei, ne sētniecei. Bet šajā rakstā ne zvaigznes, ne domu. :

Dzēsts lietotājs

Lasījums rāda, ka daudziem šī ziņa šķiet interesanta! Kāpēc, lai ģimenes portālā neiederētos izklaidējošas ziņas par un ap kāziņām?

Dzēsts lietotājs

Pilniigi piekriitu an n san masitoni.taa vienmeer ir bijis ka vairaak vai mazaak paziistami cilveeki grib ar kautko izcelties,radiit ap sevi intrigas un runas,taa teikt lai buutu uzmaniigas centraa.Pilniigi nevajadziiga un neinteresanta informaacija.
      

Dzēsts lietotājs

6dien Abramova un Mailītis bija uzmanības centrā klubā Godvil ( vismaz sākumā) ! :)) Abramova nodzērusies un uzvedās kā kļuška!

Dzēsts lietotājs

Kaada kam tur dalja ko shie dara???

Dzēsts lietotājs

ir vieglāk uzkrakstīt garāmejošu komentu, kas prasa pāris minūtes, nevis iedziļināties un apsmadzeņot kādu sakarīgu tēmu (tāpēc arī daudzi patiesi vērtīgi raksti paliek bez komentāriem, kas nekādi nenozīmē to nepopularitāti) un šī ir viena no retajām reizēm, kad, manuprāt, portāls varētu būt pārcenties ar dzīšanos pēc reitingiem vai ko līdzīgu, jo diez vai ar šādu rakstu varētu, piemēram, universitātē kādā tēmā dabūt ieskaiti.:(
manu pienesumu reitingiem lūdzu uzskatīt par negatīvu, jo komentāru rakstīju ar domu, ka portāls tomēr saglabās savu saturisko seju, nevis kļūs par "privātās [vai citas] dzīves" ruporu. Nepazīstu Violu, tādēļ nezinu, kā lai publiski izsaku viņai kādu novēlējumu (un raksts man nekādi nepalīdz:(  )

Kategorijas