Abramova kārtējo reizi atceļ kāzas 8

 15. jūnijs 2009 14:40 Ziņa

Dejotāju Violas Abramovas un Riharda Mailīša jau gandrīz gadu ilgā kāzu drāma turpinās – pāris, kurš pagājušogad neilgi pēc attiecību sākšanas priecīgi paziņoja, ka gatavojas attiecības reģistrēt arī oficiāli, kārtējo reizi bilda, ka precības atkal atliktas, raksta www.kasjauns.lv.Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva


Pirmo reizi par nodomiem precēties pāris paziņoja jau pagājušajā gadā, neilgi pēc dejotājas uzvaras šovā Dejo ar zvaigzni 2. Toreiz prese vēl rakstīja par Violas iespējamajām attiecībām ar šova pārinieku Raivi Vidzi, tāpēc viņas pēkšņais paziņojums par jaunu, laimīgu iemīlēšanos un kāzām ar citu, bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm.
Prieki par jaunā pārīša laimi nebija ilgi - jau šā gada sākumā izskanēja baumas, ka dejotāji gatavošanos kāzām atlikuši. Mediji izteica pieņēmumu, ka daiļā dejotāja spērusi sānsoli, un tas iedragājis abu saskanīgās attiecības. Tomēr, par spīti visam, drīz vien abi atkal bija redzami kopā – smaidoši un iemīlējušies, turklāt stāstot presei par abu kopīgo dzīvokli un jauniem kāzu plāniem. Mīlnieki stāstīja, ka laulību ceremonija varētu notikt kādā no maģiskajiem datumiem - 09.09.09 vai 10.10.10. Lai gan viens no šiem zīmīgajiem datumiem jau tuvojas, par baltās kleitas šūšanas darbiem kaut kā nedzird.

Citi baumo, ka Rihardam Viola pašlaik nemaz neesot svarīgākā – attiecībās iejaukts kāds cits puisis, vārdā Jurijs.


Izrādās, pāris kārtējo reizi precības atcēlis, šoreiz – līdz nākamajam gadam. Lēmumu abi skaidro ar to, ka pašreiz esot daudz darba jaunajā deju studijā un arī citas darīšanas, tāpēc gatavoties gredzenu mīšanai nudien neesot laika.
Tauta uz kārtējo dejotāju paziņojumu nu jau raugās ar smaidu. Daži pieļauj, ka runas par kāzām bijis vien veikls triks, lai pievērstu uzmanību jaunajai dejotājai un nodrošinātu viņai regulāru parādīšanos medijos, kuru, vērojot citu dejotāju, piemēram, Aleksandras Kurusovas, pēkšņo slavas vilni, kārojis ne viens vien dejotājs. Citi baumo, ka Rihardam Viola pašlaik nemaz neesot svarīgākā – attiecībās iejaukts kāds cits puisis, vārdā Jurijs.

Zane Vilka, www.kasjauns.lv

Vairāk par Latvijas slavenību attiecībām lasi portālā www.kasjauns.lv
8 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas