Jāņu nakts burvestības

 14. jūnijs 2009 13:00 Padoms

Līdz 20. jūnijam jāpabeidz visi sāktie darbi. Tad Jāņu bērni nevarēs tevi apdziedāt slinkumā, bet galvenais — enerģētiski radīsi brīvu vietu jaunām izdevībām un jauniem darbiem, raksta portāls www.kasjauns.lv.Foto: www.kasjauns.lv


Līdz vasaras saulgriežiem (kas dabā notiek naktī uz 22. jūniju) noteikti ieej pirtī un peries ar pašu plūktām ziedu vai lapu slotiņām. Kad paši tās darinām, intuitīvi jūtam, kurš no dabas materiāliem tieši mums varētu palīdzēt atgūt veselību un attīrīties. Ar šīm slotiņām peroties, cilvēks var izdzīt no sevis ārā arī nelabo. To būtu svarīgi izdarīt, ja jūtam, ka mūsos ir ieperinājies slinkums (kas arī ir nelabā paveids), ka mūs mūždien pavada nogurums, ka gribas domāt tikai negatīvas domas, ka gribas kaut ko dzīvē mainīt, bet kāds iekšā saka: “Tev to nevajag! Tev nesanāks, atceries, kā iepriekšējā reizē viss izgāzās...” Tas viss rāda, ka cilvēkā ir uzkrājušies nešķīstie spēki. Kur tos var dabūt? Mēs ļoti daudz pielūdzam un godinām, precīzāk — daudzinām, nelabo, kad domājam un runājam par sevi sliktu. Nu ir krīze, es pazaudēšu darbu, man galīgi vairs neveiksies, nebūs naudas… Arī, kad piedalāmies šādās sarunās ar citiem cilvēkiem par to, cik briesmīga ir dzīve, visiem algas “nogrieztas”, neko vairs nevarēs atļauties…  Velns to dzird, un velns ir klāt: “Ā, tātad tu gribi palikt bez darba? Palīdzēšu! Ā, tātad tu domā, ka tev nākotnē nebūs no kā iztikt, tātad tu to gribi, ja reiz par to runā un mani piesauc? Labi, visu izdarīšu lietas labā!” Saulgrieži nudien ir spēcīgākais laiks dabā, kad no sevis var izdzīt ārā visu nelabo un ļauno, un to var paveikt tieši pirtī. Šim nolūkam var atrast attiecīgas tautasdziesmas par velna aizdzīšanu, ko skaitīt uz lāviņas (tās var meklēt dainuskapis.lv vai tautasdziesmu krājumos, kas mājās). Taču vienmēr atceries — tavs vārds, tava runa jau arī ir tie buramvārdi. Tikai, lai tie iedarbotos, tie jāsaka ar vislielāko ticību, spēku un pārliecību.
Lai uzzinātu, kā paša spēkiem pieburt sev veiksmi, jaunas iespējas un naudu, ko darīt, lai ģimenē valda saticība, miers un veselība, kā atrast īsto vīru, lasi jaunāko žurnāla Marta numuru. Tajā Nora Kalnmale atklāj latviešu sentēvu gudrības.

Autore: Aiva Alksne, www.kasjauns.lv
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas