Labākā anekdote – par jocīgo Donu, kam nevajag zemi

 12. jūnijs 2009 13:00 Konkurss

Paldies visiem šīs nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par vēl vienu dzimšanas dienu, par tēta sindromu un par neesošo seksu! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam skanīga balva no mūzikas izdevniecības Platforma Music.Foto: iesūtījusi Iveta Skapste, mammam.lv reģistrētā mamma


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Ieva Bunte ar anekdoti "Kur cels māju, ja nevajag zemi?". Balvā skanīga balva no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.
 
Nedēļas anekdote
Alise (4 gadi) klausās Dona dziesmu "ja tu man esi, man nevajag ne debesis, ne zemi..." Alise: "Tas nu gan jocīgs, kur tad viņš māju cels, ja nevajag zemi?"


Iesūti arī  tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem!  Nākamās nedēļas uzvarētājam skanīga balva no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (19.06.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 
Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas