Vecāku pabalstu samazinās par 10%

Dzēsts lietotājs

Tikai jautājums rodas - vai bērniņa dzimšanas laikam ir nozīme? T.,i. - vai samazinās arī tiem vecākiem, kuru mazulīši būs dzimuši līdz 1. jūlijam?

Dzēsts lietotājs

Cik var saprast, samazinās pa 10% visiem, kuri saņem un saņems. Tā kā datumam nav nozīmes

Dzēsts lietotājs

Samazinās strādājošām māmiņām vai kā?

Dzēsts lietotājs

Visiem, pilnīgi visiem bez izņēmuma!

Dzēsts lietotājs

Nu, vismaz neatnjem pavisam...

Dzēsts lietotājs

Man tikai nav skaidrs - vai tas attiecas arī uz ģimenes valsts pabalstu? Tad jau nu gan daudz paliks pāri no tiem 17 lašiem, kas ir tagad par maniem diviem bērneļiem....

Dzēsts lietotājs

sitaads aarpraats var notikt tikai pie mums Latvijaa miilaas maaminjas.
Aarzemees saadas probleemas ir sveshas.
Jaapazuud no siis valsts jo aatraak jo labaak ar visiem beerniem!!!!!
 

Dzēsts lietotājs

bljaaviens-man ir apnicis!!!! ar kuru galu tie stulbie valdiibas viiri domaa??????kas vinji idioti ir vai kaa? driiz tiks samazinaats viss, ko vien var samazinaat-tikai jautaajums-kaapeec vinji veel taa riktiigi nav kjeerushies klaat pie saviem miljoniem, ko kabataas baazh??? shitaa valsts vispaar kaa izskataas, tad neko neatbalsta-pensionaariem jaamirst badaa, jaunaas gjimenes par beerniem var vispaar aizmirst utt! riebjas pilniigi-pilniigi piekriitu Baibas Grantiņas teiktajam, ka jaatinaas peec iespeejas aatraak prom no shitaas valsts, ja gribas dziivot normaali un izdziivot!!! cik var paciest to, ka valstas vispaar nedomaa un neruupeejas par saviem iedziivotaajiem :( raudiens pilniigi naak par to visu :( arii mees ar viiru plaanojam beerninju-bet shitajaa valstii tak to nevar atljauties :( :( :( darba nav, naudas nav-kaa lai dziivo???jaamirst badaa vai jaakljuust par bomzhiem, noziedzniekiem utt??? pretiigi pilniigi-man ir taadas dusmas!!!!  labi, ka mees ar viirinju driiz jau buusim citaa valstii...taapeec bikinj mieriigaak ap sirdi...bet kaa dziivos tie, kas paliek LV? nezinu...man zheel visu cilveeku (iznjemot politikju)
1 2 3

Saistītie raksti

Kategorijas